Vladimír Brejcha
2026-2027
| Číslo hráče | 3 |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 8.1 |
Kariéra
| 2026-2027 | SK Starý Plzenec |
| 2025-2026 | TJ Sokol Blovice |
| 2022-2023 | SK Starý Plzenec |
| 2020-2021 | FC Křimice |
| 2015-2016 | SK Starý Plzenec |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 821 (ø 82,10) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 0,70) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 21.08. 18:00 | Sp. Poříčí - St. Plzenec | 2:2 (2:0) | 72 | 72 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 28.08. 17:30 | St. Plzenec - Blovice | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.09. 10:15 | Přeštice B - St. Plzenec | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | St. Plzenec - Losiná | 3:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Žákava - St. Plzenec | 1:4 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | St. Plzenec - Hradešice | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 10:30 | Chudenice - St. Plzenec | 5:7 (3:3) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | Mochtín - St. Plzenec | 2:7 (2:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 23.10. 18:00 | Doubravka B - St. Plzenec | 3:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Krchleby - St. Plzenec | 1:3 (1:3) | 29 | 29 | 0 | 1 | 0 | ano |
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 149 (ø 74,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 11.10. 16:00 | St. Plzenec B - Smíchov B | 7:2 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | St. Plzenec B - Plzeň-Litice | 2:0 (1:0) | 59 | 59 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 5 | 432 (ø 86,40) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 21 | 1826 (ø 86,95) | 0 (ø 0,00) | 11 (ø 0,52) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 18 | 1343 (ø 74,61) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,33) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 4 | 316 (ø 79,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 19 | 1456 (ø 76,63) | 2 (ø 0,10) | 9 (ø 0,47) | 2 (ø 0,10) | 1 (ø 0,05) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 24 | 2123 (ø 88,45) | 13 (ø 0,54) | 9 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 3 (ø 1,00) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 25 | 2160 (ø 86,40) | 1 (ø 0,04) | 6 (ø 0,24) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 10 | 840 (ø 84,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,40) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 28 | 2229 (ø 79,60) | 0 (ø 0,00) | 16 (ø 0,57) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 3 (ø 1,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 23 | 1897 (ø 82,47) | 0 (ø 0,00) | 10 (ø 0,43) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Pohár | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 4 | 272 (ø 68,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 26 | 2246 (ø 86,38) | 2 (ø 0,07) | 7 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 11 | 823 (ø 74,81) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 14 | 1033 (ø 73,78) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 16 | 1209 (ø 75,56) | 1 (ø 0,06) | 3 (ø 0,18) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) |




