11.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2022-2023

--

Úněšov rozstřílel Kozolupy

10. D. Šura , 26. P. Hanzlíček ml. , 51. T. Janda (p.) , 60. Z. Škopek , 78. P. Nechutný , 81. D. Randa - 69. V. Sláma , 85. J. Hucl
17

Domácí byli od úvodních minut lepším týmem, což vedlo k poločasovému stavu 2-0. Po přestávce si diváci museli utkání užít, jelikož v něm bylo k vidění dalších 6 gólů. Úněšov doma rozstřílel Kozolupy 6-2 a napravil porážku z minulého kola.

První poločas pro domácí

Hosté se ani nestačili pořádně rozkoukat a už prohrávali. Domácí Šura dostal přesnou přihrávku a v 10. minutě otevřel skóre utkání. Domácí tým měl od začátku zápasu herní převahu a výborně kombinoval. Ve 26. minutě se po pěkné akci Úněšova prosadil Hanzlíček ml. a zvýšil na 2-0. Kozolupy se postupem času dostaly do utkání a samy měly pár dobrých příležitostí, které ovšem brankou neskončily. Ve 42. minutě zajel do protihráče hostující Fikar a za svůj zákrok obdržel žlutou kartu. O minut později dostal žlutý kartónek zase domácí Kasýk. Úněšov si ještě v závěru prvního poločasu vypracoval jednu velmi slibnou šanci, ale vyhořel v zakončení. Poločasový výsledek byl tedy 2-0 pro domácí tým.

Po přestávce 6 gólů

Do druhé půlky vstoupily oba týmy velmi aktivně a to se následně značně promítlo do skóre. V 51. minutě se faulem v pokutovém území provinil jeden z hostujících hráčů a sudí pískl penaltu. Té se ujal Janda a vstřelil třetí gól Úněšova. Domácí byli při chutí a v 60. minutě to potvrdil Škopek, který přesnou střelou zvýšil už na 4-0. Tentokrát už Kozolupy dokázaly zareagovat, Sláma dostal přesnou přihrávku do dobré pozice a snížil na 4-1. Úněšov nadále pokračoval v aktivitě, soupeře přehrával přesnou kombinací a snadno se dostával do šancí. V 78. minutě přidal další gól Nechutný a opět to bylo o 4 branky. V 81. minutě navíc přidal šestý gól Randa a potvrdil tím výborný týmový výkon domácího mužstva. V 85. minutě ještě za hosty snížil Hucl. Úněšov napravil prohru z minulého týdne a doma zvítězil vysoko 6-2.

TJ Slavia Úněšov
Jakub Mižár, trenér: Od začátku do konce jsme měli zápas pod kontrolou. Hosté nebyli kompletní a to se projevilo na jejich hře. Nám se konečně dařilo i v koncovce. Brzký gól nám dodal klid a více jsme si věřili na balónu. Jen škoda dvou obdržených gólů.

J. Mižár [-] - Z. Škopek [-] , P. Hanzlíček ml. [-] (85. M. Mižár [-] ) , D. Šura [-] (35. D. Souček [-] ) , D. Vávra [-] (46. D. Randa [-] ) , J. Riant [-] (61. M. Nemček [-] ) , Z. Hlous [-] , Z. Kasýk [-] , T. Janda [-] , R. Šváb [-] , M. Hlous [-] (46. P. Nechutný [-] )