15.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2022-2023

--

Sparta remizovala s Keramikou 2:2

39. M. Dvořák , 58. L. Zeman - 52. P. Šimána , 55. J. Havlík (p.)
17

Dlouhý Újezd chtěl v posledním kole odčinit vysokou porážku z minulého kola, kdy v Rokycanech padl 2:7. Chlumčany zvítězily 3:1 a drží se v předních příčkách tabulky. Jejich vzájemný zápas skončil remízou. Pro oba týmy to v nabité tabulce nic moc neřeší, na druhou stranu na konci soutěže se může hodit každý bod.

Na gól se v Dlouhém Újezdě čekalo až do závěru prvního poločasu, když se trefil domácí Martin Dvořákk. V lepším rozpoložení a s lepší náladou tedy do šaten odcházeli hráči Dlouhého Újezdu. Ve druhém poločase ale uběhlo pouze deset minut a po gólu Pavla Šímány a po přesně zakončeném pokutovém kopu Jana Havlíka byl stav zápasu 1:2 z pohledu domácích. Jak rychle se ale hosté do vedení dostali, tak o něj také přišli. V 58. minutě srovnal Ladislav Zeman. Za zmínku stojí také vysoký počet žlutých karet. Rozhodčí udělil celkem 11 žlutých karet, 8 z nich domácí hráči, ve dvou případech dostali hráči dvě žluté, a domácí tak dohrávali v devíti. Krátkou dvojnásobnou přesilovku ale hosté nevyužili, a tak se oba týmy loučí s podzimní částí bodem za remízu 2:2