Lukáš Tomášek ml.

Číslo hráče8
PoziceZáložník
Průměrná známka7.8

Kariéra

2015-2016 TJ Keramika Chlumčany

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | 1.A třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
900 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
22.08. 17:00 Horažďovice - Chlumčany 1:2 (0:2) 90 0 0 0 ano
30.08. 17:30 Chlumčany - Stříbro 1:2 (1:1) 90 0 1 0 ano
05.09. 17:00 Mladotice - Chlumčany 2:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
19.09. 12:30 Bolevec - Chlumčany 4:2 (2:0) 90 0 0 0 ano
27.09. 16:30 Chlumčany - Švihov 1:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
04.10. 16:00 Stod - Chlumčany 1:2 (0:2) 90 0 0 0 ano
10.10. 10:30 Chlumčany - Radnice 1:4 (1:3) 90 0 1 0 ano
18.10. 15:30 Sušice - Chlumčany 0:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
25.10. 14:30 Chlumčany - Nepomuk 0:2 (0:2) 90 0 0 0 ano
01.11. 14:00 Chlumčany - Lhota 0:1 (0:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 21 1829 (ø 87,09) 4 (ø 0,19) 4 (ø 0,19) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 20 1474 (ø 73,70) 3 (ø 0,15) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 22 1823 (ø 82,86) 3 (ø 0,13) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 28 2468 (ø 88,14) 13 (ø 0,46) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Baráž 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 1 74 (ø 74,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 26 2272 (ø 87,38) 10 (ø 0,38) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 7 617 (ø 88,14) 2 (ø 0,28) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 13 1156 (ø 88,92) 5 (ø 0,38) 1 (ø 0,07) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 8 720 (ø 90,00) 1 (ø 0,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 26 2340 (ø 90,00) 11 (ø 0,42) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 4 231 (ø 57,75) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 30 2688 (ø 89,60) 7 (ø 0,23) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 6 387 (ø 64,50) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 30 2645 (ø 88,16) 13 (ø 0,43) 2 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03)
Plzeňský | Baráž 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 25 2205 (ø 88,20) 7 (ø 0,28) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08)
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)