Michal Vojáček
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ Keramika Chlumčany |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | 1.A třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 337 (ø 67,40) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 18:00 | Dobřany - Chlumčany | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.08. 18:00 | Chlumčany - Rokycany B | 1:1 (0:1) | 62 | 62 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 22.08. 17:00 | Horažďovice - Chlumčany | 1:2 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:30 | Chlumčany - Stříbro | 1:2 (1:1) | 26 | 64 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 05.09. 17:00 | Mladotice - Chlumčany | 2:1 (1:1) | 69 | 69 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 5 | 337 (ø 67,40) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 23 | 1975 (ø 85,86) | 1 (ø 0,04) | 9 (ø 0,39) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 3 | 210 (ø 70,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 23 | 1675 (ø 72,82) | 2 (ø 0,08) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 30 | 2212 (ø 73,73) | 7 (ø 0,23) | 9 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 28 | 2366 (ø 84,50) | 8 (ø 0,28) | 9 (ø 0,32) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Baráž | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 3 | 238 (ø 79,33) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 26 | 2198 (ø 84,53) | 6 (ø 0,23) | 7 (ø 0,26) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 7 | 559 (ø 79,85) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 6 | 479 (ø 79,83) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,50) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 26 | 2194 (ø 84,38) | 8 (ø 0,30) | 5 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 2 | 146 (ø 73,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 28 | 2123 (ø 75,82) | 7 (ø 0,25) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 8 | 496 (ø 62,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 1 | 17 (ø 17,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A | 26 | 2080 (ø 80,00) | 6 (ø 0,23) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Baráž | 2 | 178 (ø 89,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 23 | 1945 (ø 84,56) | 1 (ø 0,04) | 6 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 3 | 260 (ø 86,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




