Václav Pešek
2026-2027
| Datum narození | (30 let) |
| Číslo hráče | 14 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | TJ Staré Sedliště |
| 2021-2022 | TJ Sparta Dlouhý Újezd |
| 2017-2018 | TJ Hraničář Částkov |
| 2014-2015 | TJ Staré Sedliště |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 619 (ø 88,42) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Staré Sedliště - Tachov B | 0:6 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Kšice - Staré Sedliště | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 14:00 | Staré Sedliště - Lom | 3:1 (1:0) | 79 | 79 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 12.09. 17:00 | Bezdružice - Staré Sedliště | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 13:30 | Staré Sedliště - Stříbro B | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Černošín - Staré Sedliště | 3:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 13:00 | Staré Sedliště - Ch. Újezd | 1:4 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 5 | 439 (ø 87,80) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | III. třída | 19 | 1514 (ø 79,68) | 6 (ø 0,31) | 3 (ø 0,15) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 9 | 710 (ø 78,88) | 1 (ø 0,11) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Tachov | III. třída | 12 | 1034 (ø 86,16) | 5 (ø 0,41) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 21 | 1532 (ø 72,95) | 11 (ø 0,52) | 6 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 25 | 1785 (ø 71,40) | 4 (ø 0,16) | 8 (ø 0,32) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Plzeňský | Tachov | III. třída | 6 | 446 (ø 74,33) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 23 | 1982 (ø 86,17) | 13 (ø 0,56) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Tachov | III. třída | 8 | 615 (ø 76,87) | 7 (ø 0,87) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 8 | 657 (ø 82,12) | 3 (ø 0,37) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A | 4 | 314 (ø 78,50) | 5 (ø 1,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 12 | 992 (ø 82,66) | 8 (ø 0,66) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 23 | 2039 (ø 88,65) | 15 (ø 0,65) | 4 (ø 0,17) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 25 | 2218 (ø 88,72) | 9 (ø 0,36) | 8 (ø 0,32) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 25 | 2062 (ø 82,48) | 6 (ø 0,24) | 10 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 23 | 2018 (ø 87,73) | 7 (ø 0,30) | 11 (ø 0,47) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | III. třída | 10 | 856 (ø 85,60) | 4 (ø 0,40) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




