Libor Milota
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 7.5 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ Keramika Chlumčany |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | 1.A třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 375 (ø 75,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 14.08. 18:00 | Chlumčany - Rokycany B | 1:1 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 22.08. 17:00 | Horažďovice - Chlumčany | 1:2 (0:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 13.09. 17:00 | Chlumčany - Košutka | 1:4 (1:3) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 19.09. 12:30 | Bolevec - Chlumčany | 4:2 (2:0) | 15 | 75 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 27.09. 16:30 | Chlumčany - Švihov | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Stod - Chlumčany | 1:2 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 10:30 | Chlumčany - Radnice | 1:4 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Chlumčany - Nepomuk | 0:2 (0:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 01.11. 14:00 | Chlumčany - Lhota | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 526 (ø 75,14) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Chlumčany B - Dobřany B | 5:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Radkovice - Chlumčany B | 1:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Chlumčany B - D. Lukavice | 0:5 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Chlumčany B - Lužany | 2:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Chlumčany B - Zdemyslice | 1:1 (1:0) | 30 | 60 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 17.10. 15:30 | Chlumčany B - Štěnovice | 4:2 (2:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 24.10. 14:30 | Chlumčany B - Žinkovy | 3:2 (2:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 1 | 15 (ø 15,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 24 | 2160 (ø 90,00) | 3 (ø 0,12) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 3 | 256 (ø 85,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 30 | 2700 (ø 90,00) | 3 (ø 0,10) | 4 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 1 | 23 (ø 23,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 29 | 2610 (ø 90,00) | 1 (ø 0,03) | 6 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 29 | 2610 (ø 90,00) | 4 (ø 0,13) | 6 (ø 0,20) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Baráž | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 25 | 2250 (ø 90,00) | 2 (ø 0,08) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 7 | 630 (ø 90,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 13 | 1170 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 26 | 2340 (ø 90,00) | 1 (ø 0,03) | 5 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 30 | 2700 (ø 90,00) | 2 (ø 0,06) | 5 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 30 | 2700 (ø 90,00) | 5 (ø 0,16) | 9 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 0,23) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 26 | 2340 (ø 90,00) | 2 (ø 0,07) | 8 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,11) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




