6.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

Zruč rozhodla zápas už v první minutě, dvě pojistky pak vsítil Mašek

34

Běžela 15. sekunda zápasu a k první střele v zápase se dostal po sérii hlaviček a přihrávek na polovině Staňkova Oliver Kastelic, který poslal svůj tým ihned do vedení. Druhou branku svého týmu vsítil přesnou hlavičkou po rohovém kopu na zadní tyč Ondřej Mašek, který ve druhé půli po dlouhém nákopu svého brankáře a chybě obránce překonal Jánského i podruhé a zařídil Zruči výhru 3:0.

TJ Zruč
Adam Král, kapitán: Do zápasu jsme šli s cílem dát rychle branku a nic nepodcenit, což se nám povedlo, kdy se v první minutě prosadil Oliver Kastelic. Poté nám i přes snahu vázla kombinace a do poločasu se prosadili jen Ondra Mašek z rohového kopu. Ve druhém poločase jsme mohli několikrát soupeře dorazit, ale spalovali jsme šance až do 70. minuty, kdy přinesl uklidnění znovu Mašek. Vítězství je určitě zasloužené a zápas mohl klidně skončit větším rozdílem.