Adam Král
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 5.2 |
Kariéra
| 2017-2018 | TJ Zruč |
| 2016-2017 | TJ Sokol Lhota |
| 2015-2016 | FC Viktoria Mariánské Lázně |
| 2014-2015 | TJ Zruč |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1080 (ø 90,00) | 4 (ø 0,33) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 13:30 | Ledce - Zruč | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:30 | Zruč - Rapid B | 3:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 13:00 | Plasy - Zruč | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Zruč - Úněšov | 5:1 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | H. Bříza B - Zruč | 0:4 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Zruč - Malesice | 3:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 10:00 | Kralovice - Zruč | 3:3 (1:3) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Raková - Zruč | 2:1 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Zruč - Volduchy | 13:0 (8:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Zbiroh - Zruč | 2:3 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Zruč - Chrást | 0:6 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.11. 10:15 | Chotíkov - Zruč | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 24 | 2160 (ø 90,00) | 15 (ø 0,62) | 9 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 17 | 1510 (ø 88,82) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,35) | 4 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 24 | 2135 (ø 88,95) | 4 (ø 0,16) | 13 (ø 0,54) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 2 | 122 (ø 61,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 24 | 2147 (ø 89,45) | 5 (ø 0,20) | 10 (ø 0,41) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 7 | 543 (ø 77,57) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 28 | 2520 (ø 90,00) | 15 (ø 0,53) | 8 (ø 0,28) | 1 (ø 0,03) | 3 (ø 0,10) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 4 | 268 (ø 67,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 2 (ø 0,28) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 11 | 990 (ø 90,00) | 8 (ø 0,72) | 4 (ø 0,36) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 29 | 2557 (ø 88,17) | 6 (ø 0,20) | 13 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 5 | 363 (ø 72,60) | 3 (ø 0,60) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,40) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 28 | 2338 (ø 83,50) | 7 (ø 0,25) | 7 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Pohár | 2 | 152 (ø 76,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 2 | 134 (ø 67,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 27 | 2305 (ø 85,37) | 7 (ø 0,25) | 13 (ø 0,48) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 1 | 54 (ø 54,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 13 | 1170 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Krajský přebor | 15 | 1319 (ø 87,93) | 2 (ø 0,13) | 9 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 1 | 44 (ø 44,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 4 | 357 (ø 89,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




