13.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

Po dvou výhrách Podlesí znovu padlo, tři body bere Kladno

11

Podlesí je v poslední době ve formě, po senzačním vítězství v derby proti Milínu přišel tříbodový zisk i proti rezervě Králova Dvora. Dnes čekal podleské fotbalisty další B-tým, a to kladenský. Utkání bylo dlouho otevřené, ve druhé půli ale Kladno potvrdilo roli favorita a z Podlesí si odvezlo všechny tři body.

Nevyužitá tutovka domácího Bublíka

První půle byla poměrně vyrovnaná, o trochu aktivnější byli ale přeci jen hosté. Více běhali, drželi balón a bylo vidět, že kvalita je především na jejich straně.

Největší šanci na otevření skóre měli však domácí. Sám na hostujícího Vokouna unikal Ondřej Bublík, ve vyložené šanci ale selhal.

Kladenští si během úvodního dějství také vypracovali nějaké příležitosti, gólu se ale diváci nedočkali.

První poločas tak skončil výsledkem 0:0.

Dva góly během pěti minut rozhodly ve prospěch hostů

Po patnácti minutách druhé půle se kladenská rezerva dostala do vedení. Na 1:0 se po skrumáži ve vápně trefil Filip Jančí.

Netrvalo to ani pět minut a bylo to 2:0. Náskok hostů navýšil po chybě domácího brankáře Matěj Veiner.

Podlesští ve druhé půli zahrozili pokusy Šlapáka a Šrajna, jednou ale střelu zblokovali kladenští obránci a podruhé se blýskl brankář Vokoun.

Podlesí tak na domácí půdě podlehlo B-týmu Kladna 0:2.

TJ Kovohutě Podlesí
Radim Černohorský: Dobré utkání z obou stran a podle mého jeden z nejlepších týmů v soutěži. Řekl bych, že nejlepší, se kterým jsme na podzim hráli. Zápas se lámal v první půli, kdy šel Bublík sám na bránu a nedal. Myslím, že kdyby to tam udělal trochu chytřeji, mohlo to pak vypadat jinak.

J. Zykán [-] - O. Bublík [-] (66. M. Vohradský [-] ) , Z. Buch [-] , O. Vojtišek [-] , M. Skočdopole [-] (55. F. Šrajn [-] ) , O. Drašnar [-] , M. Šlapák [-] , J. Jiránek [-] , J. Mezera [-] , O. Valta [-] , L. Havelka [-] (79. V. Valčík [-] )