Redaktor: Matouš Vránek

Rozhovor

Můj vzor je Pepi Bican, se kterým bohužel nemám nic společného, říká hráč 27. kola Jiří Bican

Středočeský | 1.A třída sk. A
Středočeský 27.05.2023 00:06 Matouš Vránek 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče 27. kola a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Jiří Bican z Milína se v rozhovoru rozpovídal o svých dvou brankách, kterými rozhodl utkání ve Slaném, nebo prozradil také to, jakému svému bývalému klubu z A třídy fandí!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 28.kolo Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

25.05.2023 23:01 Matouš Vránek 62

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 27.kolo Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

22.05.2023 23:21 Matouš Vránek 0

27. kolo je minulostí a my vám jako každé pondělí přinášíme SESTAVU KOLA! Hlasujte pro nejlepšího HRÁČE KOLA, se kterým se poté tradičně můžete těšit na zajímavý rozhovor!

Reportáž

Rezervě Slaného nepomohla ani penalta, tři body si odvezl Milín


B-tým Slaného zaznamenak čtyři výhry po sobě, v minulém kole ale přišla porážka s Jílovištěm. Vrátit se zpět na vítěznou vlnu chtěli slánští proti druhému celku tabulky, kterým je Milín. Domácím se to i přes snížení z penalty nepovedlo, a tři body tak brali fotbalisté Milína.


Reportáž

Rakovník doma nestačil na Jíloviště, tři body hostům vystřelil Malý


Fotbalisté Jíloviště porazili v minulém kole rezervu Slaného. Dnes proti nim stál další soupeř ze spodu tabulky, a to Rakovník. Početné osazenstvo na tribunách bylo v zápase svědkem jediné branky, o kterou se postaral hostující David Malý, který tak zařídil svému týmu tři body.


Reportáž

Podlesí se vrátilo na vítěznou vlnu, gólový nášup schytala rezerva Králova Dvora


Královédvorská rezerva padla v minulém kole doma s Kosoří, která cábelíkům uštědřila porážku 1:6. Dnes přijeli královédvorští na půdu do Podlesí, jež v minulém kole padlo v derby s Milínem výsledkem 3:1. Podlesští se po dnešním utkání vrátili na vítěznou vlnu, a fotbalisté Králova Dvora si naopak odvezli domů další debakl.


Reportáž

Velká Dobrá to se záchranou myslí vážně, bod proti Vestci vystřelil Křiváček


Velká Dobrá v minulém kole deklasovala Nové Strašecí 5:0 a skvělý výkon v tomto klání podal sedmnáctiletý Vojtěch Křiváček, který si za své počínání následně vysloužil titul Hráče kola. Velkodoberskému mladíkovi se dařilo i dnes, a to tak moc, že proti třetímu celku tabulky vystřelil v závěrečných minutách cenný bod.


Reportáž

FOTO: Nové Strašecí schytalo další debakl, Jinočany ke skvělé obraně přidaly také góly


Jen jednou se Jinočanům v probíhajícím ročníku podařilo v utkání vstřelit více než tři branky, a to při podzimní výhře na hřišti Rakovníku. Dnes se to červenobílým povedlo podruhé, a po skvělé práci v defenzivě přidali i čtyři přesné zásahy. Pro Bubáky z Nového Strašecí to tak byla již třetí porážka v řadě.


Reportáž

FOTO: Chlumec rozebral Kralupy, dvěma góly se zaskvěl Bláha


Fotbalisté Kralup dokázali zvítězit dva zápasy v řadě, nejprve 1:0 vyhráli derby v Nelahozevsi a poté stejným výsledkem přemohli na domácí půdě Klecany. Dnes se modrobílí představili na hřišti lídra soutěže, kterým je Chlumec. Domácí potvrdili roli favorita a po jednoznačném průběhu i výsledku stvrdili první příčku tabulky, kterou už jim za žádných okolností nemůže ve zbytku sezony nikdo vzít.


Reportáž

Nelahozeves se dál trápí, vítězství Klecan řídil třígólový Ondřej Průcha


Nelahozeves dokázala bodovat naposledy téměř před měsícem a poté přišly čtyři porážky. Sérii nezdarů chtělo Dynamo přerušit ve třetím venkovním utkání v řadě, a to na půdě Klecan. Po první půli bylo skóre nerozhodné, přesto však nelahozevští odjížděli po devadesáti minutách z Klecan znovu bez bodu.


Reportáž

Další kosořská kanonáda, pět kousků si domů odvezlo Kladno


Fotbalisté Kosoře si v minulém kole po několika zápasech bez výhry připsali znovu tři body, když vyloupili Králův Dvůr vysoko 6:1. Stejně dominantní výkon předvedli kosořští i dnes, proti rezervě Kladna a zvítězili 5:0. Pro kladenský B-tým to tak bylo druhá porážka v řadě.


Rozhovor

Kdyby přišla s nabídkou taková Barcelona, asi bych neváhal, říká hráč 26. kola Vojtěch Křiváček

Středočeský | 1.A třída sk. A
Středočeský 20.05.2023 00:34 Matouš Vránek 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče 26. kola a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Sedmnáctiletý Vojtěch Křiváček se v rozhovoru rozpovídal o své premiérové trefě za A-tým Velké Dobré nebo prozradil také to, zda plánuje hájit modrobílý dres i pro nadcházející sezonu!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 27.kolo Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

18.05.2023 21:50 Matouš Vránek 64

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 26.kolo Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

15.05.2023 22:55 Matouš Vránek 0

26. kolo je minulostí a my vám jako každé pondělí přinášíme SESTAVU KOLA! Hlasujte pro nejlepšího HRÁČE KOLA, se kterým se poté tradičně můžete těšit na zajímavý rozhovor!

Reportáž

FOTO: Králové remíz z Jinočan, bod si tentokrát odvezl Rakovník


Utkání mezi Jinočany a Rakovníkem nabídlo střetnutí 3. a 4. týmu s nejméně inkasovanými góly v probíhajícím ročníku. A věřte, nebo ne, počet šancí v zápase i výsledné skóre tuto statistiku jen potvrdilo.


Reportáž

FOTO: Viktorka potvrdila roli favorita, Dynamo odjíždí z Vestce bez bodu


Nelahozevští fotbalisté vstupovali do zápasu se stále čerstvými vzpomínkami na nevydařené utkání v Milíně, kde inkasovali celkem pět branek. Dnes přijeli na půdu dalšího celku ze špičky tabulky, jímž byla Viktorka Vestec. Nelahozeves se v tomto střetnutí dostala daleko více do hry, a dokonce se jí podařilo vsítit dvě branky, na body to ale ani tak nestačilo.


Reportáž

Velká Dobrá živí naděje na záchranu, doma přejela Nové Strašecí


Fotbalisté Nového Strašecí prohráli v minulém kole s Podlesím. Dnes přijeli Bubáci na půdu Velké Dobré, která věděla, že pokud chce pomýšlet na záchranu, musí bezpodmínečně zvítězit. Domácím se to podařilo možná až překvapivě hladce a nadále tak mohou živit naděje na udržení se v soutěži.


Reportáž

FOTO: Férové derby, milínský triumf nad Podlesím zařídili exligisté


Obě mužstva se na utkání naladila dobře - Podlesí vyloupilo po výhře 5:3 Nové Strašecí a Milín doma v dohrávce rozstřílel Nelahozeves. I přesto, že bylo dnešní utkání ostře sledovaným derby, proběhlo v duchu fair-play, nabídlo několik branek a na samotném konci se z výhry radovali domácí.


Reportáž

Hra na kočku a myš, Kosoř si zastřílela v Králově Dvoře


Rezerva Králova Dvora vstoupila do jara dvěma výhry ze tří utkání, v posledních zápasech se jí ale nedaří. Důkazem toho bylo i dnešní střetnutí s Kosoří, která svému soupeři i s navrátivším Milanem Černým, který chyběl několik utkání kvůli zranění, nasázela šest branek.


Reportáž

Konec slánské série, Jílovišti vystřelil tři body Hotový


Rezerva Slaného dokázala zvítězit ve čtyřech posledních zápasech, a výrazně si tak polepšila v tabulce. Dnes chtěli slánští prodloužit vítěznou sérii na půdě Jíloviště, to ale potvrdilo roli papírového favorita a díky přesnému zásahu Hotového ze druhé půle bralo tři body.


Reportáž

Houška opět kralupským hrdinou, Klecany skolila penalta v první půli


Fotbalisté Kralup se v minulém kole radovali z vítěství v derby, když zvítězili 1:0 na půdě Nelahozevsi. O jedinou branku utkání se postaral Miloslav Houška a stejný muž vystřelil modrobílým tři body i dnes proti soupeři z Klecan.


Reportáž

Zápas dvou rozdílných poločasů, Chlumec si po obratu odvezl z Kladna tři body


Chlumec si v minulém kole hravě poradil s rezervou Králova Dvora, kterou porazil 3:0. Dnes přijeli chlumečtí na půdu papírově daleko silnějšího B-týmu, což bylo Kladno. Utkání nabídlo dva úplně rozdílné poločasy a na konci se po skvělém obratu z vítězství radovali hosté, kteří se tak přiblížili vysněnému postupu.


Rozhovor

Na angažmá v Rakovníku vzpomínám rád, říká hráč 25. kola Jiří Trégr

Středočeský | 1.A třída sk. A
Středočeský 12.05.2023 16:07 Matouš Vránek 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče 25. kola a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Novostrašecký obránce Jiří Trégr se v rozhovoru rozpovídal o vítězném utkání s Vestcem, angažmá v Rakovníku a nebo prozradil také to, kdo ho ve fotbale podporuje nejvíce!

Reportáž

FOTO: Hra na jednu branku, Milín v dohrávce rozstřílel Nelahozeves


Třetí, a zároveň poslední odložené utkání 22. kola, je za námi. Střetnutí Milína s Nelahozevsí nabídlo celkem pět branek a všechny padly do sítě hostů, kteří favorizovaným domácím nedokázali konkurovat téměř v ničem, a domů tak odjeli s prázdnou.


Reportáž

Gólové hody v Novém Strašecí, Podlesí přetavilo skvělý začátek ve tři body


Odložené utkání mezi celky ze spodu tabulky, Novým Strašecím a Podlesím, přineslo velice zajímavou podívanou - fantastickou úvodní půlhodinu Podlesí, novostrašecké vyrovnání s pomocí dvou penalt a nakonec vítěznou radost hostujících fotbalistů.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 26.kolo Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

11.05.2023 16:28 Matouš Vránek 58

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 25.kolo Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

08.05.2023 22:44 Matouš Vránek 0

25. kolo je minulostí a my vám jako každé pondělí přinášíme SESTAVU KOLA! Hlasujte pro nejlepšího HRÁČE KOLA, se kterým se poté tradičně můžete těšit na zajímavý rozhovor!

Reportáž

FOTO: Jinočany podruhé na jaře padly, zlaté tři body pro Slaný vystřelil ve formě hrající Marek


Jinočanům se na jaře poměrně daří, jelikož prohrály pouze jediné utkání, a to s lídrem soutěže Chlumcem. Dnes se červenobílí představili na půdě B-týmu Slaného, který z posledních tří zápasů vytěžil maximální možný počet bodů. Veliký podíl na tom má také Matyáš Marek, jenž dvěma góly rozhodl minulé utkání na půdě Velké Dobré a díky svému přesnému zásahu se stal slánským hrdinou i v dnešním klání.


Reportáž

Další nezvládnutý zápas pro Velkou Dobrou, na domácím hřišti si zastřílel Rakovník


Velká Dobrá sehrála v posledních dvou kolech dva důležité záchranářské souboje a ani v jednom z nich nedokázala bodovat. V Podlesí padla výsledkem 3:1 a s rezervou Slaného poté 0:2. Dnes ji čekal další souboj s týmem z dolní poloviny tabulky, a to s Rakovníkem. Utkání mělo jednoznačný průběh, na jehož konci panovala radost domácích a frustrace hostů nejen z výsledku a výkonu...


Reportáž

Kosoř si rozdělila body s Milínem, za hosty v závěru srovnával z penalty Kunc


Fotbalisté Milína v minulém kole otočili zápas s Chlumcem a po vítězství 3:2 tak navázali na podzimní skalp prvního celku tabulky. Dnes přijeli zelenobílí na horkou půdu do Kosoře, které však pro dnešní utkání chybělo několik hráčů ze základu. I přesto předvedli domácí velice dobrý a bojovný výkon a dlouho sahali po všech třech bodech.


Reportáž

Souboj prvního s posledním bez překvapení, Chlumec porazil královédvorskou rezervu


Střetnutí prvního celku tabulky s posledním mělo jasného favorita, který svou pozici potvrdil. Domácí vstřelili tři branky a i přesto, že hosté podali velice sympatický výkon a v brance domácích nastoupil jinak hráč z pole, to na body zdaleka nestačilo.


Reportáž

FOTO: Derby mezi Nelahozevsí a Kralupy má vítěze, jediným gólem rozhodl hostující Houška


Podzimní derby mezi Kralupy a Nelahozevsí nepoznalo po bezgólové remíze vítěze. Dnešní odveta byla stejně, jako říjnový souboj, velice soubojová a na góly chudá. Přesto však bylo početné osazenstvo v hledišti na konci svědkem vítězné radosti jednoho z celků.


Reportáž

Nové Strašecí na cestě za záchranou, po skalpu Rakovníka si Bubáci vyšlápli na Vestec


Fotbalisté Nového Strašecí zaznamenali v minulém kole veledůležité vítězství v derby proti Rakovníku. Dnes se střetli s celkem ze špičky tabulky - Viktorií Vestec. Ta v minulém kole přehrála 2:0 Kralupy zásluhou Radima Matysíka, který vstřelil obě branky zelenobílých. Ten dnes hostům stejně, jako několik dalších hráčů, chyběl a na výsledku to bylo znát.


Reportáž

Hrdinovy trefy na body nestačily, kladenské vítězství na půdě Klecan vystřelil Hanzlík


Souboj dvou týmů z horní poloviny tabulky nabídl velice zajímavé střetnutí, ve kterém za domácí dvakrát srovnával Hrdina. Kladenští ale i přesto dokázali gólem Lukáše Pospíšila zvítězit, a připsali si tak třetí vítězství v řadě.


Reportáž

Skvělý obrat Podlesí, Jíloviště sestřelil hattrickem Vohradský


Oba celky si v minulém kole připsaly jeden bod. Domácí Podlesí za remízu v Jinočanech a hosté z Jíloviště se rozešli smírně s Kosoří. Dnešní střetnutí mužstev z opačných konců tabulky nabídlo šest branek, obrat, hattrick a vítězství papírového outsidera.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 25.kolo Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

04.05.2023 22:22 Matouš Vránek 69

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Rozhovor

Žádný zápas není jednoduchý, říká hráč 24. kola Matěj Erba

Středočeský | 1.A třída sk. A
Středočeský 03.05.2023 11:59 Matouš Vránek 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče 24. kola a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Matěj Erba z Nového Strašecí se v rozhovoru rozpovídal o vítězství v derby i příštím utkání s Vestcem nebo prozradil také to, zda plánuje hájit modrobílý dres i pro nadcházející sezonu!

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 24.kolo Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

01.05.2023 23:35 Matouš Vránek 0

24. kolo je minulostí a my vám jako každé pondělí přinášíme SESTAVU KOLA! Hlasujte pro nejlepšího HRÁČE KOLA, se kterým se poté tradičně můžete těšit na zajímavý rozhovor!

Reportáž

FOTO: Zápas dvou rozdílných poločasů, Milín porazil Chlumec gólem v nastavení


Oba týmy v minulém kole zaváhaly. Chlumec doma remizoval s Jílovištěm a Milín dokonce prohrál, a to na půdě Klecan. Oba celky tak dnes měly o motivaci postaráno. Zápas nabídl dva rozdílné poločasy - ten první patřil hostům, kteří po úvodních pětačtyřiceti minutách vedli 2:0. Druhé dějství bylo naopak v režii domácích, kteří díky gólu Gabriela v nastavení získali tři body.


Reportáž

Přestřelka v Králově Dvoře, těsnou výhru Klecan režíroval Hrdina


Fotbalisté Klecan pokořili v minulém kole favorizovaný Milín 2:1. Dnes se představili na půdě papírově výrazně slabšího soupeře, kterým byl Králův Dvůr "B". Zápas nabídl několik branek a zvratů, a nakonec z toho byla přestřelka se štastným koncem pro hosty.


Reportáž

FOTO: Jinočany zpět na remízové vlně, bod si odvezlo Podlesí


Jinočanská série remíz je zpět, po jedné výhře a jedné prohře navázali červenobílí na svou jarní čtyřzápasovou šňůru remíz. Po utkání plném zvratů a vyrovnávacích gólů si z Jinočan odvezli bod fotbalisté Podlesí.


Reportáž

B-tým Kladna porazil na těžkém terénu Nelahozeves, dvěma góly se zaskvěl Hanzlík


Kladenská rezerva neprohrála už více než měsíc a prodloužit úctyhodnou sérii chtěla proti soupeři z Nelahozevsi. Ten v minulém kole porazil na domácí půdě Králův Dvůr "B," když se dvakrát trefil Holý. V dnešním utkání zaznamenal dvě branky jiný muž, a to Štěpán Hanzlík, díky němuž Kladno zvítězilo 2:0.


Reportáž

FOTO: Velká Dobrá nezvládla další důležitý zápas, záchranářský souboj ovládlo Slaný


Fotbalisté Velké Dobré prohráli v minulém kole v důležitém boji o záchranu s Podlesím. Dnes proti nim stál další soupeř ze spodu tabulky, a to rezerva Slaného. Velkodoberští nedokázali ani tentokrát bodovat, a v tabulce si tak upevnili předposlední příčku.


Reportáž

Jíloviště se s Kosoří rozešlo smírně, bod domácím v závěru vystřelil Kučera


Kosoř v minulém kole padla na domácí půdě proti Jinočanům. Dnes kosorští fotbalisté zavítali na hřiště do Jíloviště, které si v minulém kole odvezlo cenný bod z Chlumce. V dnešním utkání to dlouho vypadalo na tříbodový zisk pro hosty, domácí ale deset minut před koncem dokázali vyrovnat.


Reportáž

FOTO: Oslabené Kralupy chtěly vyloupit Vestec, favorit ale nezaváhal


Vestec doma ve středu v dohrávce 22. kola padl s rezervou Kladna. Dnes se Viktorka před domácími fanoušky představila znovu, a to proti Kralupům. Ty však na půdu druhého týmu tabulky přijely značně oslabeny a museli jim vypomoct tři hráči B-týmu a hned čtveřice mladíků z dorostu. Kralupští srdnatě bojovali, Vestec ale potvrdil roli favorita a dvěma góly z první půle pohodlně zvítězil.


Reportáž

FOTO: Novostrašecká odplata, Bubáci v derby přejeli Rakovník


2. října přemohli v derby fotbalisté Rakovníka na domácí půdě Nové Strašecí 4:1. Dnešní utkání mělo úplně opačný obraz hry. Novostrašečtí domiovali po celý zápas a po třech přesných zásazích oplatili Rakovníku podzimní porážku.


Celkový počet: 538