Drábek Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Dobrovíz - Braškov 1:3 (0:2) 24.03. 15:00 -
Poříčí - Povltavská FA B 5:0 (2:0) 16.03. 15:00 -
Mšec - Nové Strašecí - Vraný 6:2 (2:1) 11.11. 14:00 -
Kutná Hora - Tuchlovice 2:2 (1:1) 28.10. 10:00 -
Říčany - Jevany 1:1 (1:1) 18.10. 19:00 -
Tuchoměřice - Kladno B 3:3 (2:2) 14.10. 15:30 -
Kosoř - Votice 5:2 (3:0) 16.09. 16:30 -
Sokoleč - Sedlčany 2:2 (1:1) 10.09. 17:00 -
Nymburk - Čáslav B 2:2 (1:0) 30.08. 17:30 -
Tuchlovice - Doksy 3:0 (1:0) 19.08. 17:00 -
Jevany - Vel.Popovice 3:1 (1:0) 07.06. 18:30 -
Chotětov - Lužec 2:2 (2:1) 03.06. 17:00 -
Sobotka - Železnice 3:2 (3:1) 27.05. 17:00 -
Slaný B - Milín 1:2 (0:2) 21.05. 17:00 -
Plaňany - Milovice 1:3 (0:1) 14.05. 17:00 -
Ostrá - Velim B 1:1 (1:0) 29.04. 17:00 -
Velim - Povltavská FA B 2:1 (1:0) 16.04. 17:00 -
Rožmitál - Loděnice 5:3 (2:1) 08.04. 16:30 -
Kutná Hora - Horky 4:1 (2:0) 18.03. 10:15 -
Tn Rakovník - Mšec - Nové Strašecí 1:5 (1:1) 06.11. 10:30 -
Podlesí - Kladno B 0:2 (0:0) 29.10. 10:00 -
Semice - SKMK 6:2 (4:0) 23.10. 15:30 -
Benátky B - Libčice 2:1 (2:1) 16.10. 15:30 -
Pečky - Jíkev 0:1 (0:1) 09.10. 16:00 -
Horky - Hřebeč 3:1 (1:0) 01.10. 10:30 -
B.Poděbrady - Poříčí 3:1 (0:0) 28.09. 16:30 -
Poříčí - Votice 2:1 (2:1) 17.09. 17:00 -
Lubná - Vraný 2:2 (1:1) 04.09. 17:00 -
Lety - Dobříš B 1:2 (0:1) 27.08. 17:00 -
Všestudy - Rejšice 1:4 (0:2) 21.08. 17:00 -
Votice - Doksy 1:0 (1:0) 12.03. 14:30 -
Pěčice - Sl. Poděbrady 0:3 (0:1) 13.11. 10:30 -
B.Podolí - Vrdy 2:2 (1:1) 30.10. 14:00 -
Slaný B - Kladno B 2:3 (1:2) 24.10. 15:30 -
B.Poděbrady - Nymburk 2:0 (1:0) 16.10. 15:30 -
Miřetice - Jevany 1:4 (0:1) 10.10. 13:00 -
Pěčice - Luštěnice 1:2 (1:2) 28.09. 10:30 -
Kosmonosy B - S.Boleslav 2:1 (1:1) 19.09. 16:30 -
SK Rakovník B - Podlesí zrušen -
Nespeky - Komárov 1:1 (0:1) 04.09. 17:00 -
Kosoř - Nespeky 1:0 (1:0) 21.08. 17:00 -
Pátek - Jíkev 3:2 (0:1) 14.08. 17:00 -
Hřebeč - Lhota 2:3 (1:1) 10.10. 10:15 -
Prčice - Mníšek 5:2 (2:1) 04.10. 16:00 -
Č. Brod B - B.Poděbrady 1:0 (0:0) 20.09. 16:30 -
Č. Brod B - Lysá 1:2p. (1:1) 23.08. 17:00 -
SK Rakovník B - Libušín 2:4 (2:2) 08.03. 10:15 -
Čáslav B - Mělník 5:4 (2:2) 17.11. 13:30 -
Braškov - Unhošť 3:2 (0:1) 10.11. 14:00 -
Jedomělice - Rudná 3:0 (2:0) 27.10. 14:30