4.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

Mladé doma opět vyhrálo

11. V. Šafrata , 11. V. Šafrata , 68. V. Moudrý , 77. V. Moudrý , 89. A. Pešek - 6. L. Lenk (p.) , 50. M. Koktavý
26

SK Mladé znovu potvrdilo, že doma se mu prostě daří. Tentokrát to pocítila Olešnice

Začátek byl lepší pro hosty a Lukáš Lenk zařídil z penalty vedení. Pak si vzal slovo domácí Vladislav Šafrata a během minuty otočil stav utkání. Do konce poločasu už branka nepadla.

Druhý poločas začal opět lépe pro Olešnici a Martin Koktavý vyrovnal. Pak si vzal slovo domácí Vojtěch Moudrý. Ten vstřelil dvě branky a rozhodl tak o výhře svého týmu. Na konečných 5:2 pečetil minutu před koncem Adam Pešek

Mladé jede za týdne na Sedlec. Olešnice přivítá Velešín.