5.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

Čkyně remízovala s vedoucím týmem tabulky

30

SK Čkyně
Jan Děd (trenér): Sobotní duel byl pro nás hodně důležitý. Konečně jsme přivezli 3b z venkovního utkání a potřebovali nějakým způsobem doma potvrdit. C Čekal nás vedoucí tým tabulky a navíc trošku teď máme trošku personální problémy. Věděli jsme, že Mirovice budou silné na míči a proto jsem apeloval na neustálou koncentraci, protože už jsme přišli o tolik bodů buď špatným vstupem nebo samými závěry buď poločasu nebo konce utkání. Celkem se to povedlo, v 1.poločase trošku zbytečně zmateně hlavičkoval Vašek Turek na rozeběhlého Štochla, ale toho stačil na poslední chvíli zablokovat Chalupa. My měli hlavičku Bujoka, kterou chytil Čejdík. Nevyšel nám bohužel začátek 2.poločasu, kdy jsme mohli jít do brejkového prečíslení, ale technickou chybou-zpracováním jsme darovali Mirovicím míč a ti dotáhli akci Matějem Štochla do gólu 0:1. Možná hosté čekali takový další klidně dohrané vítězství, ale nestalo se. Po dobře zahraném rohu se prosadil kapitán Vašek Turek 1:1. Zbytek utkání jsme i nadále pozorně bránili a kromě rohů si Mirovice už nic nevytvořili. My také ne a tak utkání skončilo naši třetí remízou. Musím kluky pochválit ale za nasazení a pozornou hru. Udělali jsme tak radost asi klukům ze Strunkovic, kteří pečlivě utkání pozorovali a které hostíme opět doma v neděli tentokrat od 13h. Děkujeme našim fanouškům a bubeníkům za pěknou atmosféru.