Písek Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Met. Tábor - Bernartice 6:0 (3:0) 23.03. 10:30 -
Vltavan - Kaplice B 1:2 (1:1) 11.11. 10:30 -
Met. Tábor - Kovářov 4:1 (2:0) 04.11. 10:30 -
Borek - Blatná 4:0 (2:0) 21.10. 10:00 -
Nemanice - Studená 0:3 (0:2) 15.10. 15:00 -
Čkyně - K.Újezd 0:2 (0:1) 30.09. 16:00 -
Lišov - Dačice 1:2 (1:0) 16.09. 16:30 -
Chvalšiny - Lhenice 2:1 (2:0) 09.09. 17:00 -
Zl. Koruna - D. Dvořiště 2:1 (0:0) 02.09. 13:30 -
Mladé - T.Sviny B 0:1 (0:0) 27.08. 17:00 -
Met. Tábor - Chýnov 4:2 (2:1) 19.08. 10:00 -
Dačice - Kovářov 8:0 (5:0) 17.06. 13:30 -
Borek - Suchdol 6:0 (3:0) 10.06. 10:15 -
Lišov - Loko ČB 2:2 (1:1) 20.05. 17:00 -
Frymburk - Sedlec 3:0 (0:0) 13.05. 17:00 -
Čt.Dvory - Bernartice 0:2 (0:2) 06.05. 17:00 -
Větřní - T.Sviny B 3:4 (2:1) 20.04. 17:30 -
Jistebnice - Slavia ČB 7:1 (3:1) 08.04. 13:00 -
Lišov - Čt.Dvory 5:1 (2:1) 25.03. 10:30 -
Nemanice - Ml. Vožice 0:4 (0:2) 12.11. 10:30 -
Chvalšiny - Větřní 2:2 (2:0) 05.11. 14:00 -
Frymburk - Mladé 0:0 (0:0) 22.10. 15:30 -
Jistebnice - Veselí 0:3 (0:0) 15.10. 12:00 -
Veselí - Třebětice 1:3 (1:0) 08.10. 16:00 -
Met. Tábor - Slavia ČB 5:0 (2:0) 01.10. 16:00 -
Kaplice - Blatná 3:1 (1:1) 24.09. 16:30 -
Čkyně - Mirovice 1:1 (0:0) 17.09. 13:30 -
Roudné - Vodňany 1:1 (0:1) 11.06. 13:30 -
Bernartice - Nemanice 6:0 (2:0) 28.05. 17:00 -
N.Ves - Mirovice 2:2 (1:2) 14.05. 10:15 -
T.Sviny - Čkyně 2:0 (1:0) 07.05. 17:00 -
N.Včelnice - Slavia ČB 2:1 (2:1) 23.04. 15:00 -
Bernartice - Loko ČB 3:2 (1:1) 09.04. 16:30 -
Nemanice - Veselí 4:1 (2:1) 26.03. 10:30 -
Kovářov - Slavia ČB 3:4 (3:3) 06.11. 10:00 -
Prachatice B - T.Sviny 0:4 (0:4) 23.10. 12:00 -
Neplachov - Třebětice 0:1 (0:0) 10.10. 15:30 -
Čt.Dvory - Bernartice 1:0 (0:0) 09.10. 10:15 -
Lišov - N.Včelnice 6:1 (3:0) 26.09. 16:30 -
Mirovice - Strunkovice 1:0 (1:0) 11.09. 13:30 -
T.Sviny - Vodňany 2:0 (2:0) 04.09. 17:00 -
Bernartice - Slavia ČB 5:0 (3:0) 21.08. 17:00 -
N.Včelnice - Chýnov 1:4 (0:2) 10.10. 15:00 -
T.Sviny - Netolice 4:0 (1:0) 26.09. 16:30 -
Dačice - Loko ČB 4:0 (1:0) 12.09. 17:00 -
Prachatice - Semice 1:1 (1:1) 29.08. 17:00 -
Prachatice - Sousedovice 4:1 (0:0) 02.11. 14:00 -
Nemanice - Dačice 1:5 (0:3) 26.10. 14:30 -
Týn - Loko ČB 5:0 (1:0) 19.10. 15:30 -
Semice - T.Sviny 2:2 (0:1) 05.10. 12:30