--

Speřice poprvé narazily

39. V. Ryšavý , 50. T. Okleštěk , 76. D. Havlín (p.) - 35. M. Pohan
6

Nováček soutěže krátce vedl, ale poté pocítil kvalitu brněnského Startu a o dvě branky prohrál.

Po půli nerozhodně

V utkání měli hráči domácího favorizovaného celku velkou převahu. Zejména v prvním poločase si vytvořili několik šancí, ale nemohli se dlouho gólově prosadit. A tak se opět potvrdilo otřepané pravidlo nedáš - dostaneš, kdy hosté z ojedinělého útoku šli do vedení díky trefě Pohana - 0:1. Naštěstí pro domácí se nedlouho poté dokázaii prosadit, kdy po závaru před hostující brankou skóroval Vlasta Ryšavý - 1:1.

Domácí po přestávce rozhodli

Pár minut po začátku druhé půlky šli domácí do vedení, kdy se prosadila letní posila Tomáš Okleštěk - 2:1. Od té chvíle se hrálo defacto na jednu branku a zápas domácí naprosto kontrolovali. Třetí pojišťovací gól vstřelil Dominik Havlín z penalty po faulu na Muamara Avdiče - 3:1.

TJ Dálnice Speřice
Jiří Holenda (trenér): Domácí vyhráli zaslouženě, když prakticky neměli slabinu. Škoda, že jsme neudrželi vedení až do přestávky, pak by možná domácí trochu znervózněli. Tenhle tým určitě bude vířit vody na špici tabulky.