Humpolec porazil Havlíčkův Brod

14

Domácí zabrali a zvládli krajské derby na jedničku.

Domácí po půli vedli

Humpolecký AFC do sezóny vstoupil bídně a čekalo se, jestli proti krajskému rivalovi poprvé zaboduje. Domácí působili živějším dojmem a poločas plný soubojů vyústil v jejich branku ve 39. minutě. To domácí Popovich vybojoval míč a poslal jej dopředu Havlínovi, který si v situaci jeden na jednoho poradil s Caklem a nakonec prostřelil i brankáře Konráda - 1:0.

Domácí si vedení pohlídali

Hostující kouč Adamec byl nespokojený a o přestávce připravil hned tři střídání. Hosté ožili, ale jejich převaha byla spíše platonická. V 86. minutě si u rohového praporku pohráli s hosty Havlín s Havlem, druhý jmenovaný pronikl do vápna a našel Dalíka, na kterého zívala odkrytá brána - 2:0. V závěru se už utkání jen dohrávalo.

AFC Humpolec
Roman Veselý (trenér): Znali jsme naši situaci a body jsme potřebovali jako sůl. Dobře jsme pokryli kraje hřiště a hosté museli míče nakopávat, což byla voda na náš mlýn. Postupně se nám vrací marodi, které jsme v úvodu sezóny nedokázali nahradit. Musíme pokračovat dál, jedna výhra toho moc neznamená.

T. Kříž [-] - O. Luňáček [-] (81. A. Zástěra [-] ) , J. Pešek [-] , Š. Zástěra [-] (57. V. Šmíd [-] ) , M. Pecha [-] , J. Maršík [-] , V. Havlín [-] , I. Popovych [-] , M. Havel [-] , D. Šerý [-] (76. R. Dalík [-] ) , J. Benáček [-]

FC Slovan Havlíčkův Brod
L. Konrád [-] - A. Novák [-] (46. J. Peca [-] ) , J. Bajer [-] , J. Pavlík [-] (46. P. Víšek [-] ) , V. Novák [-] (46. M. Šilhart [-] ) , M. Vrzal [-] (72. D. Málek [-] ) , L. Dočkal [-] , M. Cakl [-] , J. Pabousek [-] , A. Dejl [-] , R. Turek [-]

ŽK: 45. V. Havlín , 58. R. Dalík , 64. I. Popovych , 65. J. Pešek - 60. J. Bajer , 64. M. Šilhart , 85. A. Dejl .
Počet diváků: 180. Rozhodčí: Marek Daniel - NEJEZCHLEB Miroslav, LANDSMAN David.