--

--

20. A. Presl , 89. M. Šoul
19

Aritma byla po celý podzim doma nedobytná, ty šťastnější týmy si odtud odvezly alespoň jeden bod za remízu, ale dosud jí nikdo nedokázal porazit. To se podařilo až v posledním podzimním kole Klatovům, které poslal v prvním poločase do vedení zkušený Presl, který se po dvaceti minutách hry prodral středem obrany a uklidil míč na přední tyč. Aritma pak měla několik šancí na srovnání skóre, ale hosty držel s nulou chytající Valeš, až do 89. minuty, kdy jeho spoluhráč Šoul využil chybu v obraně domácích a zvýšil na konečných 0:2. To už si Valeš mohl oddychnout, jelikož tři závěrečné akce domácím nedopadly podle představ.

SK Klatovy 1898
Milan Mészáros, kapitán: Pro body jsme si šli od začátku. Musím opravdu všechny kluky pochválit, tak by to mělo vypadat. Kdybychom takhle hráli celou sezónu, bohužel na to se ale nehraje. Začátek jsme klasicky opět zaspali, Aritma byla více na míči, ale bez nějaké šance. Poté jsme začali hrát my a měli nějaké náznaky, bez vyložené šance, až na únik Tondy Presla, který zkušeně svůj nájezd proměnil, jak jsme zvyklí. Aritma hrozila z rychlého přechodu do útoku, kde nás 2x podržel Ondra Valeš. Druhou půli jsme to chtěli udržet za každou cenu a vše tomu podřídili a na konci zápasu ještě jednou z brejku udeřili. Super zápas a super výkon na závěr podzimu.