FOTOGALERIE: Lhenice na cestě za titulem? Zvládly další krok

18

Na zápase fotil Jan Klein.

TJ Sokol Střelské Hoštice
Michal Kokrda (kapitán TJ Sokol Střelské Hoštice): K utkání s prvním celkem tabulky jsme odjeli s pěti dorostenci, z nichž dva byli v základní sestavě. Soupeř od úvodního hvizdu ukazoval svoji kvalitu a balón nám moc nepůjčoval. Shodou okolností jsme mu však první dvě branky připravili sami a po špatném začátku prohrávali již v 16. minutě 2:0. Lhenice i nadále měly územní převahu, ale další šanci již neproměnily. Obraz druhého poločasu byl stejný toho prvního. Na konečných 3:0 zvýšil domácí kapitán po standardní situaci. Lhenice vyhráli zaslouženě a jsou jednoznačně nejlepším celkem naší skupiny B. Kladem utkání pro naše mužstvo je zařazení všech dorostenců, kteří si nevedli vůbec zle. V příštím kole hostíme „na domácím hřišti“ v Katovicích Bavorov.

SK Lhenice
J. Dvořák [-] - M. Fišer [-] (75. D. Jirkovský [-] ) , J. Prenner [-] (60. P. Vincik [-] ) , T. Tůma [-] , D. Kiš [-] - P. Prenner [-] , J. Beran [-] , M. Rosa [-] (75. D. Šindelář [-] ) , D. Trojan [-] - J. Máčl [-] , M. Mahák [-] (80. J. Mrkvička [-] )

D. Petržilka [-] - M. Virostek [-] , O. Koudelka [-] (80. F. Žilák [-] ) , V. Dohonyi [-] , I. Gatcan [-] - K. Heřman [-] , V. Braťka [-] , P. Hlava [-] , M. Kokrda [-] - T. Vlk [-] (70. P. Zídek [-] ) , V. Novák [-] (84. V. Havelec [-] )

Počet diváků: 70. Rozhodčí: Novák Roman - PRENNER Pavel (N), PAROUBEK Václav (N).