V utkání se kopaly tři penalty. A hned dvakrát exekutoři selhali


Branky


36. T. Vlk , 65. V. Braťka , 87. V. Braťka (p.) - 78. D. Červený
20
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.


Ohlasy k zápasu


TJ Sokol Střelské Hoštice
Michal Kokrda: Utkání s posledním týmem tabulky jsme začali aktivně a hned v 1.minutě nás mohl poslat do vedení Hlava, ale nestalo se. Poté dostali příležitost otevřít účet utkání hosté, když ve 4.minutě fauloval v pokutovém území Kokrda, ale hostující kapitán poslal penaltu do tyče. I nadále jsme měli herní převahu, ale nedařilo se nám proměnit vytvořené příležitosti. Ve 36.minutě jsme dostali možnost pokutového kopu i my po faulu hostujícího gólmana na Braťku. Dohonyi poslal balón do prostřed branky kde ho brankář vyrazil, avšak dobíhající Vlk jej poslal do sítě. Poločas byl tedy 1:0. Ve druhém poločase jsme navýšili vedení po akci kterou začal na levé straně Hlava, jenž přenesl míč napravo kde našel Nováka, ten na malém vápně předložil balón Braťkovi a síť se vlnila podruhé. Soupeř v 78. minutě snížil, ale poslední slovo jsme měli my. V 87.minutě se kopala třetí penalta utkání. Postavil se k ní Heřman kterému brankář jeho pokus chytil a následnou dorážku poslal autor z malého vápna nad branku. Rozhodčí však postřehli přestupek hostujícího gólmana a pokutový kop se opakoval. Již tedy čtvrtou penaltu zápasu proměnil Braťka a stanovil tak konečný výsledek na 3:1.
Sestavy


TJ Sokol Střelské Hoštice
D. Petržilka [-] - M. Virostek [-] , O. Koudelka [-] , V. Dohonyi [-] (87. M. Šilhan [-] ) , J. Masopust [-] - K. Heřman [-] , V. Braťka [-] , P. Hlava [-] - T. Vlk [-] (76. J. Šíp [-] ) - I. Gatcan [-] , M. Kokrda [-] (57. V. Novák [-] )

TJ Sokol Stachy
R. Šebánek [-] - J. Pěnek [-] (66. Š. Pavlásek [-] ) , L. Heidenreich [-] , D. Pek [-] , L. Hovorka [-] , J. Mánek [-] , F. Bílý [-] , D. Červený [-] , A. Lutovský [-] , K. Koblížek [-] , P. Foltýn [-]

ŽK: 8. M. Kokrda , 22. V. Dohonyi , 25. T. Vlk , 53. K. Heřman - 44. P. Foltýn , 86. L. Heidenreich .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: SMOLA Martin - ŤUPA Michal, RADA Václav.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
30. 5. 2022 20:16
Hodnocení zápasu

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Funkcionář, Administrátor klubu, Zpravodaj, Vedení klubu - SK Čkyně | Jihočeský | Prachatice

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Fanoušek, Administrátor klubu - TJ Blaník Strunkovice | Jihočeský | Prachatice

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Hosté v sousedním okrese neuspějí.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích