21.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

Mladé porazilo Dříteň

20

SK Mladé se na jaře moc nedaří, ale tentokrát si vyšláplo na Dříteň, které se na jaře daří bodovat.

Dříteň vyrazila pro další body a tentokrát jí to nevyšlo. V prvním poločase poslal Mladé do vedení Vojtěch Moudrý 1:0. Druhý poločas se snažila hostujicí Dříteň vyrovnat, ale domácí tým rozhodl zápas v rozmezí čtyř minut, když se trefil dvakrát Dominik Ludvík a jednou Václav König ml. . Za hosty snížil Pavel Švejda. Více se už nestalo a tak bere Mladé výhru 4:1.

Za týden jede SK Mladé do Chvalšin a Dříteň přivítá Kamenný Újezd.

TJ Dříteň
Miloš Pojer (kapitán): Zápas jsme začali aktivně a docela brzo jsme mohli jít do vedení, ale bohužel se tak nestalo a opět po naší chybě jsme inkasovali. Druhou půli jsme opět začali aktivně a mohli vyrovnat. Ale zase jsme přestali hrát a bohužel jsme dostali 3 rychlé góly a bylo po zápase.