17.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

Frymburk doma pouze remizoval

19

Zápas soupeřů se stejným počtem bodů skončil remízou.

Zápas začal pro domácí tým pohromou, protože po sedmi minutách prohrával 0:2. V obou případech byl úspěšnýcm střelcem

Václav König ml.. Domácí tým to, ale nesrazilo na kolena a do konce poločasu se mu povedlo vyrovnat. Nejdříve snížil Filip Mertl a po něm se trefil i domácí střelec posledních dnů Stanislav Budík.

Druhý poločas už žádnou branku nenabídl a tak si oba souepři body rozdělují. Za týden oba čekají první dva týmy tabulky. Frymburk jede do Kamenného Újezda. Sk Mladé přivítá vedoucí rezervu Malše Roudné.