24.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

--

Strunkovice si poradily s Novou Vsí

20

Domácí o výhře rozhodli už v prvním poločase, který vyhráli 3:0.

Hráči Blaníku nastoupili dobře naladěni a dali svým fanouškům zapomenout na mdlý výkon z Plané. Již ve 3. min.otevřel skore M.Kuneš a když v 11.min zvýšil R.Žurek na 2:0, vypadalo to na snadnou výhru, zvláště když domácí hráli celý poločas ve velké pohodě. Přidali ale už jenom jednu branku, a to když zakončil J.Brom. Druhá půle už měla jiný průběh, Blaník ubral z tempa, hosté hráli více útočně a tím se více otevírala obrana hostů a domácí hrozili z rychlých brejků. Hosty v tu dobu podržel brankář a zlikvidoval 2 nájezdy R.Žurka i M.Jílka. Branka na 1:3 už přišla pro hosty pozdě a byla za snahu něco s výsledkem udělat zasloužená...

Autor: Miroslav Mottl