16.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

--

Semice urvaly v Plané plný bodový zisk

21

FC AL-KO Semice
Marcel Nousek (trenér): Po odloženém domácím zápase jsme zajížděli do Plané a měli jsme jim co vracet po podzimní domácí prohře. Začali jsme dobře a v 17’ minutě šli do vedení, ale to nám nevydrželo dlouho, kdy srovnával rychlonohý Petr Šteyer, který nám dělal velké problémy.Herně jsme byli o něco více na balonu, ale hra soupeře je hodně hraná na brejky ze zabezpečené obrany. Po poločase jsme šli v 55’ minutě opět do vedení Blažkem, ale jako po prvním gólů nám za pět minut po vystřelení utekl Šteyer a bylo to 2:2. Nakonec jsme byli ti šťastnější my, když v samotném závěru po standardní situaci našel Císařovský Zborníka a ten dal gól na konečných 2:3.Zborník se dvěma góly byl nejlepším hráčem zápasu společně s domácím Šteyerem. Jsme moc rádi, že se nám podařilo vyhrát a urvat tři body.