22.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

Duo Valtrů se postaralo o výhru Holubic nad Líbeznicemi

18. J. Valtr (p.) , 58. J. Valtr , 74. A. Valtr - 13. J. Pospíšil , 87. M. Kuruc
4

Holubice se před utkáním nacházely v tabulce na dvanáctém místě. O bod za nimi byl jejich dnešní soupeř z Líbeznic. Pokud by se hostům dnes podařilo zvítězit, posunuli by se na dvanáctou příčku právě místo Holubic.

Jedna branka v obou sítích

Od začátku utkání měli menší převahu domácí.

Do vedení se však ve 13. minutě dostali hosté. Tváří v tvář domácímu brankáři se prosadil Jan Pospíšil.

Netrvalo to ani pět minut a bylo srovnáno. Po faulu na jednoho z domácích fotbalistů skóroval z pokutového kopu Jiří Valtr.

Nic zajímavého úvodní dějství už nenabídlo, a hráči tak opouštěli hrací plochu za nerozhodného stavu 1:1.

Dva góly Valtrů

Neuběhla ani čtvrthodina druhého poločasu a Holubice se poprvé v utkání dostaly do vedení. Po chybě v zadních řadách Líbeznic se hlavou po standardní situaci prosadil autor prvního gólu domácích Jiří Valtr.

Znovu Valtr, tentokrát však Adam, navýšil v 74. minutě náskok Holubic na 3:1. Domácí fotbalista skóroval hlavou po rohovém kopu.

Líbeznicím se v závěru podařilo korigovat skóre utkání. Z dorážky se trefil Matúš Kuruc.

Poté měli ještě domácí příležitost na to přidat svou čtvrtou branku v zápase. Vyloženou šanci však proměnit nedokázali. I přesto však porazili soupeře z Líbeznic a v tabulce si uhájili dvanáctou pozici.

TJ Sokol Holubice
Roman Slavíček: Sešli jsme se v téměř kompletní sestavě a zaslouženě vyhráli, přestože jsme si po naší chybě nechali dát v závěru kontaktní branku a museli se strachovat o výsledek.

Líbeznice
Ladislav Kurucz: Do Holubic jsme jeli hlavně s tím, abychom utkání přežili bez červené karty, a to se nám povedlo. Nějak jsme tento zápas nehrotili, hlavně jsme to chtěli v klidu odehrát a v klidu odjet domů.

R. Pečonka [-] - A. Valtr [-] - R. Ježek [-] - F. Valtr [-] - T. Vlk [-] , J. Stuchlý [-] , J. Valtr [-] (82. R. Pawlus [-] ) , K. Prilepskiy [-] , M. Lalouček [-] (75. M. Čejka [-] ) , M. Peroutka [-] , J. Tománek [-]