Tvaroh Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Chotětov - Bakov 4:2 (1:2) 06.04. 16:30 -
Chlumec - Kutná Hora 4:2 (2:0) 30.03. 10:30 -
Sázava - Janovice 4:1 (2:0) 23.03. 15:00 -
Tuchlovice - Poříčí 1:3 (0:2) 09.03. 14:30 -
Bakov - Pěčice 0:1 (0:0) 04.11. 14:00 -
Poříčí - Doksy 4:1 (3:0) 28.10. 10:00 -
Kunice - U.Janovice 1:4 (1:1) 21.10. 10:00 -
Poříčany - Doksy 0:2 (0:0) 15.10. 15:30 -
Slavoj Kladno - Hředle 5:1 (2:0) 23.09. 10:15 -
Průhonice - Libiš 4:1 (2:0) 10.09. 17:00 -
Poříčí - Libiš 3:1 (1:0) 25.08. 19:00 -
Kosoř - Kralupy 4:2 (2:0) 19.08. 17:00 -
Prčice - Beroun 3:1 (2:0) 12.08. 16:00 -
Kosoř - Chlumec 4:1 (1:1) 17.06. 17:00 -
Beroun - Doksy 2:3 (0:3) 10.06. 17:00 -
Hořice - Dobruška 1:0 (0:0) 04.06. 17:00 -
Lubná - Tn Rakovník 2:3 (1:1) 21.05. 17:00 -
Litol - Krchleby 3:1 (2:0) 20.05. 17:00 -
Jíloviště - Slaný B 2:1 (1:1) 12.05. 19:00 -
Nespeky - Průhonice 4:0 (2:0) 06.05. 17:00 -
Hřebeč - Nespeky 2:1 (1:0) 22.04. 10:15 -
SK Rakovník - Kosoř 3:2 (1:1) 02.04. 16:30 -
Lhota - Zavidov 1:0 (1:0) 26.03. 10:15 -
Tuchlovice - Poříčany 0:1 (0:1) 11.03. 14:30 -
Klecany - Chlumec 3:6 (1:3) 17.11. 10:30 -
B.Podolí - Ostrá 0:2 (0:0) 13.11. 14:00 -
Záryby - Všestudy 0:0 (0:0) 29.10. 14:30 -
Poříčany - Doksy 3:0 (2:0) 16.10. 15:30 -
Tn Rakovník - Libušín 0:3 (0:3) 09.10. 10:30 -
Tuchlovice - Velim 0:3 (0:2) 01.10. 16:00 -
Poříčí - Sl. Poděbrady 5:0 (1:0) 23.09. 19:00 -
Čelákovice - Čáslav B 1:3 (0:3) 10.09. 10:15 -
Pečky - Sadská 1:2 (1:0) 04.09. 17:00 -
Sokoleč - Tuchlovice 4:3 (0:2) 28.08. 17:00 -
Klecany - SK Rakovník 2:1 (2:1) 20.08. 10:30 -
Hřebeč - Poříčí 1:2 (0:1) 15.06. 18:30 -
Komárov - Povltavská FA B 6:1 (3:0) 28.05. 10:30 -
Hostouň B - Kladno B 1:3 (0:0) 25.05. 18:00 -
Ostrá - Semice 6:1 (2:1) 21.05. 17:00 -
Holubice - Líbeznice 3:2 (1:1) 08.05. 17:00 -
Býchory - Semice 5:0 (1:0) 24.04. 17:00 -
Pečky - Liblice 6:0 (4:0) 17.04. 17:00 -
Zavidov - Jedomělice 4:0 (1:0) 03.04. 16:30 -
D. Dušníky - Dobříš B 0:2 (0:1) 27.03. 15:00 -
Tuchlovice - Poříčí 4:1 (1:0) 19.03. 15:00 -
Spartak - Prčice 5:1 (2:1) 06.11. 10:30 -
Líbeznice - Kralupy 2:3 (1:1) 17.10. 15:30 -
Kondrac - Sázava 1:2 (0:0) 10.10. 16:00 -
Tuchlovice - Nespeky 2:1 (0:0) 02.10. 16:00 -
Sokoleč - Divišov 8:1 (3:1) 26.09. 16:30