17.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

Líbeznice nezvládly druhý poločas zápasu a podlehly tak doma Lužci

2. A. Nedostup , 16. O. Braier (p.) - 1. J. Uher , 41. P. Kolařík , 58. M. Kučaba , 78. J. Uher
4

Líbeznice vstoupily do jarní části sezóny porážkou na půdě Radonic. Naopak Lužec v prvním jarním utkání dokázal doma porazit Bakov gólem z 96. minuty. Oba týmy se před zápasem nacházely na těch nejnižších příčkách a dělily je od sebe pouze dva body, a tak se dal očekávat vyrovnaný souboj.

Čtyři góly, z toho dva již po dvou odehraných minutách

Zápas byl hned od začátku velice atraktivní, především díky dvěma gólům, které padly už po dvou odehraných minutách.

Vedení se v 1. minutě ujali hosté z Lužce, kdy se po rohovém kopu prosadil Jaroslav Uher.

Domácí zareagovali bleskově a už ve 2. minutě bylo srovnáno, kdy Alexandr Nedostup hned po rozehrání přehodil domácího gólmana z půlky hřiště. Paradní branka, kterou museli ocenit i fanoušci hostujícího týmu.

V 16. minutě odpískal rozhodčí pokutový kop pro domácí po faulu na Frydrycha. Penaltu bezpečně proměnil Oleksandr Braier a poslal tak svůj tým do vedení.

Líbeznice si ale svůj jednogólový náskok udržet nedokázaly a čtyři minuty před koncem první půle inkasovaly vyrovnávací branku. Po standardní situaci se na zadní tyči prosadil Petr Kolařík.

Divoký první poločas tak skončil nerozhodně 2:2.

Převaha Lužce znamenala dva góly a vítězství

V druhém poločase na hřišti existovalo už jen jedno mužstvo, a to hostující Lužec.

Líbeznice nedokázaly lužeckým borcům konkurovat prakticky v ničem a důkazem toho byly i dva góly v jejich síti. V 58. minutě se po standardní situaci prosadil hlavou Martin Kučaba a o dvacet minut později přidal svůj druhý gól v utkání Jaroslav Uher, který tak stanovil skóre zápasu na 4:2 pro hostující Lužec.

Líbeznice
Ladislav Kurucz: Nesrovnali jsme se s důrazem soupeře. Jsme více fotbalové mužstvo, které má s tímhle problémy. Nejsme schopni se s tím vyrovnat, nemáme na to hráče a ve většině zápasů tím přicházíme o body.:

AFK Eletis Lužec
Martin Tauchman: Jsem šťastný, další důležitý zápas jsme zvládli na sto procent. Chválím celé mužstvo za přístup k utkání a touhu po třech bodech.: