15.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Radonice se s I.B třidou loučí vysokou prohrou na půdě Bakova

6

Radonicím se jaro vůbec nepovedlo. Dokázaly zvítězit pouze třikrát a propadly se na sestupovou příčku. Zakončit sezónu přijely do Bakova, který si na jaře také výrazně pohoršil a v tabulce spadl až na devátou pozici. Dnes se však v posledním zápase sezóny vyhecoval a svého soupeře jednoznačně přehrál.

Vedení domácím zařídil Ajchler

Utkání bylo vesměs vyrovnané, více šancí si ale přeci jen vytvořili domácí. Dlouho se jim ale nedařila vstřelit branka.

Do vedení se dostali až ve 40. minutě. Po pěkné kombinaci se trefil Martin Ajchler.

Nic dalšího už úvodní dějství nenabídlo, a první půle tak skončila výsledkem 1:0 pro Bakov.

Čtyři góly v radonické síti

Domácím se v prvním poločase nedařilo proměňovat šance, ve druhé půli se už ale rozjel brankostroj, který Bakovu zajistil vysoké vítězství.

V 62. minutě zvýšil na 2:0 Petr Vitmajer.

O šest minut později přidal třetí branku a svou druhou v utkání Martin Ajchler, který obešel brankáře a pohodlně zakončil do prázdné branky.

Dva další góly poté přidal ještě střídající Petr Matouš, a Bakov tak sezónu zakončil výhrou 5:0 nad Radonicemi.

Právě Radonice se naopak s I.B třídou loučí poměrně hořkým způsobem...

SK Bakov nad Jizerou
Jaroslav Kamenický: Za včerejší utkání mohu po dlouhé době poděkovat celému týmu. Myslím, že kdybychom už v poločase vedli 5:0, tak by se nikdo nedivil. Takhle se bojovalo až do konce.

TJ Slavia Radonice
Jan Janík: V Bakově to byl pro nás rozlučkový zápas s I.B třídou a většina mužstva k tomu tak i přistoupila. Na utkání jsme dorazili s naprostým torzem týmu. V prvním poločase se podle mého názoru hrál poměrně vyrovnaný zápas. Z naší strany bojovný a ze strany domácích naopak fotbalovější. Ve druhé půli nás uběhali a zaslouženě vyhráli.

V. Klíma [-] - J. Mareš [-] , P. Vitmajer [-] (77. J. Turek [-] ) , T. Formáček [-] , J. Říha [-] (65. P. Matouš [-] ) , J. Resl [-] , R. Cecava [-] (77. V. Zvolinski [-] ) , M. Ajchler [-] (75. M. Voborník [-] ) , F. Bartoň [-] (46. T. Vitmajer [-] ) , R. Frélich [-] , D. Boško [-]

J. Domlátil [-] - K. Mejsnar [-] , J. Mlejnek [-] , J. Urban [-] (73. L. Šafránek [-] ) , Š. Slávik [-] , M. Štilec [-] , J. Krejčík [-] (64. B. Blűmel [-] ) , V. Jindra [-] , M. Doležal [-] , J. Janík [-] , A. Moravec [-]