Jakub Mareš
2025-2026
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2018-2019 | SK Bakov nad Jizerou |
| 2014-2015 | SK Rejšice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 331 (ø 55,16) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 28.03. 15:30 | Bakov - Březno | 4:0 (3:0) | 24 | 66 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.04. 10:30 | Krnsko - Bakov | 1:3 (0:3) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.04. 16:30 | Bakov - Čistá | 5:0 (3:0) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 25.04. 17:00 | Bakov - Zdětín | 4:1 (1:0) | 37 | 53 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 02.05. 17:00 | K.Vrutice - Bakov | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.05. 17:00 | Bakov - Židněves | 10:0 (4:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 24.08. 17:00 | Bakov B - Horky B | 1:4 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.08. 17:00 | Bakov B - Kněžmost | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Bezno-Sovinky - Bakov B | 0:5 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.09. 17:00 | Bakov B - Pěčice B | 8:2 (4:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.10. 16:00 | Bakov B - Jabkenice | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.10. 15:30 | DBSK B - Bakov B | 4:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.10. 14:30 | Bakov B - M.Hradiště B | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.11. 14:00 | Bakov B - Klášter | 1:3 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 15.11. 14:00 | Jivina - Bakov B | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.04. 17:00 | Bakov B - SKP MB | 1:5 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 6 | 331 (ø 55,16) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 16 | 1217 (ø 76,06) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 20 | 1657 (ø 82,85) | 1 (ø 0,05) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 18 | 1535 (ø 85,27) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 18 | 1201 (ø 66,72) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 6 | 394 (ø 65,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 11 | 837 (ø 76,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 21 | 1742 (ø 82,95) | 2 (ø 0,09) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Pohár | 1 | 19 (ø 19,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 20 | 1728 (ø 86,40) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 5 | 150 (ø 30,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 22 | 1973 (ø 89,68) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 23 | 2051 (ø 89,17) | 2 (ø 0,08) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |




