10.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2015-2016

--

Maraton vyučil dalšího soupeře

4. M. Vacek , 11. Z. Pahr , 17. T. Vaněk (p.) , 28. L. Máca , 41. Z. Pahr , 54. T. Vaněk , 57. T. Vaněk , 60. L. Máca , 69. Z. Pahr , 80. Z. Pahr , 90. M. Prchal
0

Jako kočka s myší si pohráli fotbalisté Maratonu Pelhřimovem se soupeřem z Božejova. Maratonci opět potvrdili svou střeleckou formu, kterou drtí jednoho soupeře za druhým. Božejovští si nakonec z Pelhřimova odvezli potupných 11 gólů.

Průběh utkání odpovídá výsledku, domácí od počátku neponechali nic náhodě a po dvaceti minutách vedli po brankách M. Vacka, Pahra a T. Vaňka už tři branky. To dalo ráz celému zbytku utkání. Do poločasu se domácí gólově prosadili ještě dvakrát, takže se do kabin šlo za jasného vedení Maratonu.

Domácí hráli i ve druhé půli v pohodě a hosté byli mnohdy rádi, že se dostali za polovinu hřiště. Skóre nadále utěšeně narůstalo a zastavilo se až na stavu 11:0. Když v závěru utkání chytil domácí brankář snad jedinou vyloženou šanci hostí zázračným zákrokem, nedošlo ani ke vstřelení čestné branky. U domácích se blýskli tradiční střelci, u hostí  nelze vyzdvihnout nikoho.

FC Pelhřimov
Jan Nehyba - vedoucí mužstva: Byl to jednoznačný zápas, výsledek odpovídá dění na hřišti. Hosté svým výkonem zklamali.

M. Vaverka [-] - Z. Pahr [-] , L. Vacek [-] , T. Vaněk [-] , L. Máca [-] , M. Vacek [-] , M. Prchal [-] , V. Beneš [-] , K. Kocián [-] , J. Kratochvíl [-] , M. Podhráský [-]

TJ Sokol Božejov
T. Hašek [-] - P. Smítka [-] (78. J. Nechvíle [-] ) , P. Kubů [-] , R. Kopejtko [-] , J. Kumžák [-] , P. Kubů [-] , M. Fučík [-] , V. Kocián [-] , J. Pejcl [-] , J. Menhard [-] , O. Smejkal [-]

ŽK: 39. T. Vaněk - 35. R. Kopejtko .
Hráči zápasu: Z. Pahr , T. Vaněk .
Místo: tráva č.2. Počet diváků: 90. Rozhodčí: VEČEŘA Ivo - HERNA Václav (N), KNĚŽÍNEK Jiří (N).