18.kolo, Pražský | Krajský přebor , 2021-2022

Výhra domácích

3
Zápas po celý průběh byl pod řízením domácího celku a vedl k jeho vítězství.

Hrál celek FK Motorlet a FC Přední Kopanina.

Jednalo se o zápas jarní části 18.kola pražského přeboru. Odehrál se, v pátečním podvečeru 25.3. 2022.

První poločas poločas byl vyrovnananý, bylo pár akcí, bez patřičné koncovky, tedy gólu. Oba celky kontrolovaly hru. Stav byl tedy 0:0.

Ve druhé polovině hry tlak hostů polevil a domácí postupně ovládli hru. V 68.minutě skóroval za domácí P.Václavík, po sólové akci od půlky hřiště. Pár minut na to z brejkové situace zavěsil, opět za domácí, M.Pokorný. Konečný stav tak byl 2:0.

Výkon rozhodčího byl standartní.

FK Motorlet hraje za týden 19.kolo s týmem Sokol Kralovice a to venku. A celek Přední Kopanina za týden 19.kolo s týmem Třeboradice a to doma.

FK Motorlet Praha B
Rajnoch: 1.gól vznikl od půlky hřiště, dal jej kolem nohy. 2. vznikl z brejkové situace. Nejlepší hráč záložník Pokorný.

M. Vyčichl [-] - M. Pokorný [-] (76. Z. Vitarigov [-] ) , M. Blažek [-] (72. M. Podzemský [-] ) , M. Vacek [-] , P. Václavík [-] , D. Ircing [-] , F. Simaichl [-] , F. Zelenka [-] (74. A. Jacobovici [-] ) , A. Poberezhets [-] , D. Scharf [-] , D. Hrabina [-] (84. L. Šírl [-] )