STĚHULE Borek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Aritma B - Kbely 0:2 (0:1) 24.03. 15:00 -
Královice - Braník 5:2 (3:0) 09.03. 10:30 -
Spoje B - Tempo B 2:0 (1:0) 11.11. 14:00 -
Středokluky B - Úhonice 1:2 (1:1) 29.10. 14:30 -
Č. Újezd - Choteč 2:2 (1:2) 21.10. 15:30 -
Zlíchov - Meteor B 1:0 (1:0) 21.10. 10:15 -
Uh. sklady - Řeporyje 2:1 (1:0) 30.09. 10:30 -
Kosoř B - Středokluky 2:3 (1:2) 10.09. 17:00 -
Slavoj Podolí - Př.Kopanina 0:0 (0:0) 09.09. 10:15 -
Motorlet B - ČAFC 1:1 (1:1) 11.08. 18:00 -
Braník - Př.Kopanina 3:5 (2:1) 17.06. 10:30 -
Aritma B - Libuš 3:3 (2:0) 21.05. 17:00 -
Rudná - Čisovice 4:2 (2:1) 20.05. 17:00 -
ČAFC - Olympia 3:1 (2:1) 13.05. 10:00 -
Př.Kopanina - Slavoj Podolí 3:0 (2:0) 07.04. 16:30 -
Uh. sklady - Vyšehrad B 6:2 (3:1) 02.04. 10:30 -
Tempo - Kolovraty 3:2 (2:0) 18.03. 15:00 -
Olympia - Zličín 2:0 (0:0) 11.03. 10:15 -
Žižkov B - Kolovraty 0:1 (0:1) 12.11. 14:00 -
ČAFC - Dukla JM 1:3 (1:1) 23.10. 15:30 -
Hrusice - Dobřejovice 1:3 (0:1) 15.10. 16:00 -
Zličín - Uhříněves 4:0 (2:0) 01.10. 10:30 -
ČAFC - Vyšehrad 2:3 (0:1) 18.09. 16:30 -
Tempo - Královice 3:0 (1:0) 10.09. 17:00 -
Hostivař - Motorlet B 0:0 (0:0) 03.09. 10:30 -
Uhříněves - Př.Kopanina 0:5 (0:4) 27.08. 10:30 -
Xaverov - Štěrboholy 8:2 (3:0) 14.08. 17:00 -
Královice - Spoje 1:3 (0:1) 06.08. 15:30 -
Kolovraty - Žižkov B 5:3 (4:1) 18.06. 10:15 -
Admira B - Újezd 1:1 (1:1) 04.06. 14:00 -
Hostivař - Královice 1:3 (1:2) 28.05. 10:30 -
Třeboradice - Zličín 4:2 (2:1) 08.05. 17:00 -
Zličín - Újezd 0:3 (0:0) 15.04. 10:30 -
Př.Kopanina B - Zbraslav 0:2 (0:1) 09.04. 16:30 -
1999 Praha - Střešovice 1:1 (0:1) 02.04. 17:30 -
Motorlet B - Př.Kopanina 2:0 (0:0) 25.03. 19:00 -
Uh. sklady - Královice 0:2 (0:1) 06.11. 10:30 -
Zličín - Slavoj Podolí 1:2 (0:2) 23.10. 10:30 -
Střešovice - ČAFC 2:1 (2:1) 09.10. 16:00 -
Dukla JM - Újezd n. Lesy 9:1 (4:0) 25.09. 10:30 -
Zličín - Žižkov B 1:4 (0:4) 11.09. 10:30 -
Újezd B - Ďáblice B 2:0 (1:0) 07.09. 19:00 -
Štěchovice - Zbuzany B 1:4 (0:3) 04.09. 17:00 -
Slavoj Podolí - Admira B 0:1 (0:0) 28.08. 10:15 -
Kolovraty B - Chodov 1:1 (0:1) 31.07. 13:00 -
Dukla JM B - Slavia Malešice 8:0 (4:0) 10.10. 16:00 -
Olympia - Třeboradice 6:4 (4:1) 03.10. 16:00 -
Kolovraty B - Partisan 0:5 (0:1) 19.09. 13:00 -
Štěrboholy - ČAFC 2:2 (2:1) 18.09. 19:00 -
Újezd n. Lesy - Slavoj Podolí 2:1 (1:0) 13.09. 17:00