ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 28.kolo Pražský | Krajský přebor , 2014-2015

Hráčem 28. kola Pražského přeboru jste zvolili Lukáše Koutenského. Tento mladý a talentovaný fotbalista, který je odchovancem pražské Slavie, souhlasil s poskytnutím rozhovoru. Pro Lukáše to však nebylo nic nového, na naše otázky již jednou odpovídal, to bylo v začátcích našeho webu. Přečtěte si, co nám o sobě prozradil tentokrát.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
0
Lukáši, jaké bylo utkání s Královicemi z vašeho pohledu?
Myslím, že to bylo poměrně vyrovnané a pro diváky určitě atraktivní utkání. I přestože jsme v prvním poločase měli více šancí a mohli, nebo spíše měli vést, tak jsme rozhodli až ve druhé půli ze standardní situace. Vedení už jsme pak udrželi až do konce utkání.
Popište nám gól, který jste vstřelil.
Z pravé strany přišel nádherný centr od Uhlíře. Já už se jen soustředil na to, abych trefil bránu, což se mi naštěstí povedlo.
Vše nasvědčuje tomu, že Vršovice skončí na třetím místě. Budete s tímto umístěním spokojeni? Jaké byly ve Vršovicích předsezónní cíle?
Před sezónou jsme si řekli, že se chceme pohybovat v horní části tabulky, což se nám po celou sezónu dařilo. Jsme jen trochu zklamaní, že jsme po slibném začátku neudrželi krok s Přední kopaninou. Poté, co jsme zvítězili na jejich hřišti jsme se na ně dotáhli, bohužel pak přišla dlouhá série bez vítězství. Ale i třetí místo, které si u doufám pohlídáme, považujeme za úspěch.
V příštím kole přivítáte na domácím hřišti šesté Cholupice. Co od utkání očekáváte a s čím do něj půjdete?
Bude to těžké utkání, na které se musíme připravit. Ale hrajeme doma, takže nic jiného, než tři body nebereme. Pořád totiž hrajeme o třetí místo v tabulce. Cholupice hrají kvalitní fotbal a my nesmíme nic podcenit. Pokusíme se do utkání vstoupit stejně aktivně, jako proti Královicím.
Prozradíte nám, co děláte ve volném čase?
Důležité je studium, takže dost času věnuji učení. Hodně času trávím s rodinou a kamarády. Kromě fotbalu mám rád i další sporty, například tenis. Dále koukám na filmy a poslouchám písničky.
Máte nějaký fotbalový vzor?
Mým vzorem je Tomáš Rosický.
V jakém klubu byste si nejraději zahrál?
Můj oblíbený klub je Arsenal, takže nejspíš tam.
Čeho si ve své fotbalové kariéře nejvíce vážíte?
Nejvíce si vážím titulu pro mistra ČR, který jsem získal se Slavií v sezóně 2007/08. Velmi vzpomínám také na sezónu 20012/13, kdy jsem s A týmem Vršovic vyhrál Pražský přebor a s dorostem pohár.
Rozhovor pro náš web jste již jednou poskytl, takže ho znáte. Sledujete ho?
Je to tak, váš web znám. Ale přiznám se, že ho moc nesleduji.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.