10.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

--

16

Oráčov měl velmi špatný start do soutěže a po několika kolech byl stále bez bodu. Špatné výsledky jsou ale minulostí. Kroučová šla na horké půdě domácích sice do vedení, ale to neudržela a odjížděla nakonec s prázdnou.

Gól do šatny

S rozdílnou taktikou šly oba celky do tohoto zápasu. Domácí vsadili na osvědčenou taktiku dlouhých míčů, naopak hosté se chtěli prezentovat kombinačním fotbalem. Ve 22. minutě se Kroučová dostala do vedení. Eisenstein postupoval středem hřiště, přihrál Pohlotovi a ten před šestnáctkou tvrdou ranou nedal Flajšingrovi šanci - 0:1. Uběhal půl hodina hry a bylo vyrovnáno. Po rohovém kopu se odrazil míč na kopačku Svatoně a ten mířil přesně - 1:1. Už se zdálo, že první poločas nebude mít vítěze, ale proti byl s přesným zakončením kapitán S. Vachtl - 2:1.

Sejpka zařídil klid

Kroučová nastoupila do druhé půle s mankem jedné branky a chtěla zápas vyrovnat a pokusit se soupeře obrat o všechny body. Domácí ale v 52. minutě opět těžili ze standardní situace, kdy se propadlý míč dostal k Sejpkovi a ten přesnou střelou přinesl klid na domácí kopačky - 3:1. Oráčov si zkušeně hlídal své vedení a veškerou útočnou snahu svého soupeře odvracel a přečkal. Utkání nenabídlo příliš krásy, ale fotbal se hraje na body a ty zůstaly doma.

Zdroj: oficiální facebooková stránka TJ Sokol Kroučová, upraveno redaktorem

SK Oráčov
Jakub Svatoň: Odehráli jsme dobrý zápas. Sice jsme o gól prohrávali, ale v brzké době jsme dali kontaktní branku a už se nám hrálo lépe. Tři body jsou doma a to se počítá.

Sokol Kroučová
Ondřej Bechynský: Zápas pro nás začal velice dobře a dostali jsme se do vedení, ale bohužel náš tým drtí jedno zranění za druhým a Oráčov toho využil a zaslouženě vyhrál.