5.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

42. J. Kočí (p.) , 60. V. Lukáč , 70. J. Kočí
16

Jak si udělat chuť a žízeň na víkendové novostrašecké posvícení? Třemi body a dobrým výkonem. Přesně to se povedlo Mšeckým Žehrovicím v duelu se Slabcemi. Hosté se snažili, ale domácí celek potvrdil roli favorita a nedal svému soupeři šanci.

Penalta vysvobozením

Od úvodní minuty byla znatelná převaha domácího celku, který měl více ze hry. Slabce v čele s brankářem Gajdošem odolávaly šancím Mšeckých Žehrovic, ale do kabiny čisté konto nevydrželo. Hosté museli ve 42. minutě čelit pokutovému kopu, který proměnil Kočí a ukončil tak trápení - 1:0. Další změna skóre se nekonala, a tak šli domácí do kabin za těsného vedení.

Razítko na vítězství

Stejně jako tomu bylo první půli, tak i ve druhém dějství měli více ze hry domácí. Domácí pálili šance a ve vzduchu stále viselo srovnáni. Hostě si ale šanci na vyrovnání nevypracovali, a tak udeřilo na druhé straně. Po hodině hry ukončil trápení a čekání na další gól Lukáč - 2:0. A když o deset minut později pečetil výhru domácích Kočí, mohli si tak domácí užít novostrašecké posvícení - 3:0.

SK Mšecké Žehrovice
Libor Slavík, hráč a funkcionář: Dnes jsme narazili na houževnatého soupeře, který nedal kůži zadarmo, nebylo to jednoduché utkání. Klukům děkuju a jsem rád, že i když se někdy hádáme po sociálních sítích, tak furt všichni víme, co znamená být jeden tým.

M. Veselý [-] - J. Volf [-] , P. Petr [-] (84. L. Slavík [-] ) , J. Elsnic [-] , J. Kočí [-] , R. Škutchan [-] , K. Uher [-] , M. Pokorný [-] , J. Hejna [-] , L. Ducár [-] (80. M. Lupínek [-] ) , J. Mráz [-] (46. V. Lukáč [-] )