Peč nastřílela Číměři deset branek

26. J. Novák , 27. J. Novák , 31. T. Jindra , 45. P. Novák , 55. P. Novák , 65. T. Plachý (p.) , 80. J. Novák , 81. T. Jindra , 84. J. Novák , 88. T. Jindra - 20. P. Bena
21

Ze souboje aspiranta na postup s desátým celkem Okresního přeboru se nakonec stal zápas, na který bude chtít hostující Číměř hodně rychle zapomenout. Domácí Peč nasázela hostům čtyři branky již v první půli a šest branek si nechala také na dějství druhé. Diváci v Peči se tedy určitě nenudili.

FC Peč
Tadeáš Jindra (hráč): Od začátku zápasu se hrálo jen na jednu bránu. Bohužel naší laxnosti jsme soupeři dovolili skórovat. Poté jsme se ale vzpamatovali i v koncovce a do poločasu jsme dokázali vsítit čtyři góly. Druhá půle už byla jen na dohrání. Soupeř byl odevzdaný a my jsme u vápna hodně vymýšleli což nedělalo dobrotu. Výsledek 10:1 je pro hosty ještě milosrdný, neboť brankář Číměře chytal famózně.