14.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2021-2022

--

--

Petřín nastřílel Mochtínu kanára

16

Oboustranně velmi zajímavý fotbal, ovšem s větší kvalitou na kopačkách Petřína, který nakonec vsítil všech šest branek zápasu.

Prvních 30 minut bylo v jasné režii hostujícího celku, zejména v režii jejich kapitána. Petr Škarda byl snad všude a motal hlavu nejednomu ze soupeřových hráčů. Od jeho aktivity se také odrazily vstřelený branky. První zaznamenal Kryštof Bílik, druhou vsítil Yuriy Skalozubov a třetí zářez na petřínské pažbě měl na svědomí opět Kryštof Bílik.

Po změně stran sukazovali svou kvalitu domácí a hosty do ničeho nepustili. Ba naopak právě oni mohli vsítit nějkou branku, ovšem narazili na velmi dobře chytajícího Hrabačku. Petřín se poté oklepal a do závěru zápasu ještě třikrát skóroval. Radovali se Jakub VeselýMichal Provod a kapitán Petr Škarda

Za zmínku také stojí, že Mochtín kopal za stavu 0:5 penaltu a mohl tak zaznamenat alespoň čestný úspěch. Jenže v bráně byl Hrabačka, který chtěl v posledním zápase roku 2021 udržet čisté konto a penaltu zlikvidoval.

TJ Sokol Mochtín
Karel Šot, předseda TJ Mochtín: Hosté přijeli do Mochtína v roli velkého favorita a navíc posíleni o několik hráčů "A" týmu, který úspěšně hraje divizi. Náš tým sehrál se soupeřem otevřenou partii, k vidění byl kvalitní fotbal a to zásluhou obou celků. Kdo se přišel podívat, nelitoval. Hrál se oboustranně rychlý kombinační fotbal, padlo navíc i šest branek. Bohužel, ale všechny do sítě Mochtína. Soupeř byl hodně produktivní, vyhrál jednoznačně 6:0.

SK Petřín Plzeň B
Radek Vodrážka, trenér: Myslím, že se hrál velmi dobrý fotbal na obě strany, ale my byli samozřejmě lepší. Zejména v prvním poločase nemuselo zůstat u třech branek. Po přestávce nás domácí hodně zlobili, naštěstí jsme neinkasovali a po prostřídání hráčů to opět bylo v naší režii. Pochvalu zaslouží brankář Hrabačka, který nejen že chytil penaltu, ale i několik dalších nebezpečných střel v průběhu utkání. A také kapitán Škarda. Ten první poločas létal mezi šesti lidmi v útoku a byl k nezastavení. Díky němu jsme si vytvořili tolik šancí.

M. Blahník [-] - Z. Smolík [-] , D. Gajdušek [-] (46. J. Pretzelmayer [-] ) , T. Velek [-] , J. Osvald [-] (86. P. Švátora [-] ) , J. Čeleda [-] (46. J. Šafránek [-] ) , V. Pretzelmayer [-] , J. Žiak [-] , J. Bejvl [-] , J. Dolejš [-] , J. Lysek [-]

P. Hrabačka [-] - J. Krystl [-] , L. Zoubek [-] , L. Kotěšovec [-] (65. M. Provod [-] ) , Y. Skalozubov [-] (65. P. Jílek [-] ) , K. Bílik [-] (78. M. Štefl [-] ) , J. Veselý [-] , T. Ježek [-] (78. M. Fikrle [-] ) , P. Škarda [-] , M. Černický [-] (78. J. Levý [-] ) , M. Trojovský [-]

ŽK: 15. V. Pretzelmayer , 75. Z. Smolík - 43. M. Trojovský , 46. K. Bílik , 70. P. Jílek .
Počet diváků: 117. Rozhodčí: Ruda Daniel - SLADKÝ Stanislav, KOSTELNÍK Lumír.