Jakub Lysek
2025-2026
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 6.4 |
Kariéra
| 2021-2022 | TJ Sokol Mochtín |
| 2019-2020 | FK Horažďovice |
| 2016-2017 | SK Klatovy 1898 |
| 2014-2015 | TJ Start Luby |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Plzeňský | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 387 (ø 64,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 21.09. 10:30 | Mochtín - St. Plzenec | 1:0 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 25.10. 14:30 | Bolešiny - Mochtín | 0:4 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 08.11. 14:00 | Hradešice - Mochtín | 0:2 (0:0) | 0 | 90 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 17.11. 14:00 | Mochtín - Radkovice | 11:2 (5:2) | 3 | 87 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 21.03. 15:00 | Blovice - Mochtín | 7:0 (3:0) | 70 | 70 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 29.03. 15:00 | Mochtín - Losiná | 1:4 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.04. 16:30 | Luby B - Mochtín | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 17:00 | St. Plzenec - Mochtín | 4:1 (4:1) | 44 | 46 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 26.04. 17:00 | Mochtín - Hrádek | 3:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Plzeňský | Klatovy | III. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 26.10. 14:30 | Mochtín B - Bolešiny B | 4:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Budětice - Mochtín B | 3:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano | |||
| 09.11. 14:00 | Mochtín B - Bezděkov | 8:1 (6:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.03. 15:00 | Mochtín B - Železná Ruda | 2:1 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 10.05. 17:00 | Horažďovice B - Mochtín B | 8:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 6 | 387 (ø 64,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Klatovy | III. třída | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 17 | 1413 (ø 83,11) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 17 | 1366 (ø 80,35) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 25 | 2240 (ø 89,60) | 3 (ø 0,12) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Klatovy | III. třída | 4 | 360 (ø 90,00) | 6 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 25 | 2128 (ø 85,12) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 11 | 729 (ø 66,27) | 1 (ø 0,09) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 24 | 1932 (ø 80,50) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 23 | 2005 (ø 87,17) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 21 | 1549 (ø 73,76) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 10 | 653 (ø 65,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) |
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 16 | 1225 (ø 76,56) | 1 (ø 0,06) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 1 | 13 (ø 13,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 1 | 6 (ø 6,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




