Zbyněk Smolík

2026-2027

TJ Sokol Mochtín

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2026-2027 TJ Sokol Mochtín
2025-2026 TJ Měcholupy
2015-2016 TJ Sokol Mochtín

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | 1.B třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
795 (ø 88,33) 4 (ø 0,44) 3 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 17:30 Losiná - Mochtín 2:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
22.08. 17:30 Mochtín - Hradešice 2:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
29.08. 17:30 Černice - Mochtín 2:3 (0:3) 75 75 1 0 0 ano
06.09. 17:00 Mochtín - Doubravka B 4:6 (3:3) 90 2 1 0 ano
12.09. 17:00 Hrádek - Mochtín 2:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
20.09. 16:30 Mochtín - Sp. Poříčí 1:4 (0:3) 90 0 0 0 ano
27.09. 10:15 Přeštice B - Mochtín 1:1 (1:0) 90 0 1 0 ano
03.10. 16:00 Mochtín - Žákava 3:3 (2:1) 90 0 1 0 ano
10.10. 10:30 Chudenice - Mochtín 3:4 (2:2) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 6 525 (ø 87,50) 3 (ø 0,50) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 13 1109 (ø 85,30) 9 (ø 0,69) 4 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Krajský přebor 12 798 (ø 66,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 25 2070 (ø 82,80) 6 (ø 0,24) 8 (ø 0,32) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 3 270 (ø 90,00) 3 (ø 1,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 18 1420 (ø 78,88) 6 (ø 0,33) 6 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 4 360 (ø 90,00) 6 (ø 1,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 24 1904 (ø 79,33) 7 (ø 0,29) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 1 90 (ø 90,00) 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 28 2418 (ø 86,35) 12 (ø 0,42) 6 (ø 0,21) 1 (ø 0,03) 1 (ø 0,03)
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 1 26 (ø 26,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 8 710 (ø 88,75) 5 (ø 0,62) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,37)
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 1 46 (ø 46,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 15 1262 (ø 84,13) 3 (ø 0,20) 3 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,26)
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 26 1829 (ø 70,34) 8 (ø 0,30) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 30 2464 (ø 82,13) 10 (ø 0,33) 5 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,06)
Plzeňský | Pohár 2 159 (ø 79,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 30 2602 (ø 86,73) 8 (ø 0,26) 7 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03)
Plzeňský | Baráž 2 100 (ø 50,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 1 90 (ø 90,00) 3 (ø 3,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 28 2274 (ø 81,21) 3 (ø 0,10) 8 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Baráž 2 113 (ø 56,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 1 58 (ø 58,00) 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)