Jakub Bejvl

2026-2027

TJ Sokol Mochtín

PoziceObránce
Průměrná známka5.9

Kariéra

2014-2015 TJ Sokol Mochtín

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | 1.B třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
766 (ø 85,11) 1 (ø 0,11) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 17:30 Losiná - Mochtín 2:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
22.08. 17:30 Mochtín - Hradešice 2:2 (1:1) 46 46 0 1 0 ano
29.08. 17:30 Černice - Mochtín 2:3 (0:3) 90 0 0 0 ano
06.09. 17:00 Mochtín - Doubravka B 4:6 (3:3) 90 0 0 0 ano
12.09. 17:00 Hrádek - Mochtín 2:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
20.09. 16:30 Mochtín - Sp. Poříčí 1:4 (0:3) 90 0 0 0 ano
27.09. 10:15 Přeštice B - Mochtín 1:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Mochtín - Žákava 3:3 (2:1) 90 0 0 0 ano
10.10. 10:30 Chudenice - Mochtín 3:4 (2:2) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 6 496 (ø 82,66) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 25 2250 (ø 90,00) 4 (ø 0,16) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 7 630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 22 1823 (ø 82,86) 4 (ø 0,18) 4 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 1 90 (ø 90,00) 4 (ø 4,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 25 2172 (ø 86,88) 5 (ø 0,20) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,12)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 9 810 (ø 90,00) 6 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 28 2520 (ø 90,00) 9 (ø 0,32) 4 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 28 2491 (ø 88,96) 5 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03)
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 2 56 (ø 28,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 15 1346 (ø 89,73) 5 (ø 0,33) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 30 2689 (ø 89,63) 4 (ø 0,13) 5 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 26 2313 (ø 88,96) 5 (ø 0,19) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Pohár 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 29 2604 (ø 89,79) 2 (ø 0,06) 2 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03)
Plzeňský | Baráž 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 20 1649 (ø 82,45) 4 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Baráž 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)