14.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2021-2022

--

--

--

16

Tachovští fotbalisté si posledním podzimním utkáním upevnili pozici druhého nejlepšího mančanfu 1.A třídy, když na svém hřišti zvládli vyhrát nad Křimicemi. Začátek ale vypadal strašidelně.

Pouze čtvrt hodiny, více hostům tachované nedali

Jako první se v utkání prosadil hned po šesti minutách hry Václav Kuneš a ještě nějakou dobu drželi hosté s domácími krok. Ale mohutný obrat nastartoval o 10 minut později Jakub Šuranský, který přeloboval vystoupivšího brankáře hostů. Do poločasu jej napodobil i Lukáš Hudec, který od Šuranského převzal nahrávku a také brankáře přehodil, tentokrát ale z větší blízkosti. Posledním střelcem prvního poločasu byl Pavel Kořínek, který využil Hudcovu přihrávku a brankáři uklidil míč do protipohybu. Chvíli před půlí do třetice Hudec – otočil se kolem obránce a jeho střela od tyče skončila v brance – 4:1.

Tenisový výsledek před dokopnou

Po půli se mohl prosadit Tonka, ale netrefil v jasné pozici. Poté měl velkou šanci Hudec, ale hostující brankář hokejovou lapačkou zachránil. A tak přišla 74. minuta a opět lob výborného Šuranského. V závěru zapnul míchačku Kořínek a jeho příhru přetavil v gól Umanskyi – 6:1.

FC Křimice
Tomáš Pata, hráč: Od začátku to byl zápas v režii domácích. My jsme sice dali pěknou branku po hezké akci, ale to bylo jediné, co jsme předvedli. Utkání z naší strany byla velká tragédie. Soupeř hrál velmi dobře a výborný byl zejména Hudec... To je hovado :) Ten nás tam zaměstnával asi nejvíc. Jinak všichni byli ve všech činnostech lepší než my. A když bych to porovnal s Petřínem, od kterého jsme dostali devítku, tak bych řekl, že Petřín nás nerozebral tak, jak nás rozebíral Tachov. Myslím si, že si zaslouží jít výš. Snad postoupí, chci se jich zbavit (smích). Nezbývá mi než smeknout a pogratulovat, jelikož to byla nádhera, co předváděli.

FK Tachov
P. Landrgott [-] (81. D. Dvořák [-] ) - P. Sláma [-] (66. G. Nieves [-] ) , J. Šroub [-] (66. V. Mráz [-] ) , T. Roháč [-] (66. D. Bulaiev [-] ) , L. Hudec [-] , P. Kořínek [-] , J. Šuranský [-] , J. Viterna [-] , L. Tonka [-] (74. J. Fišer [-] ) , Z. Sloup [-] , R. Umanskyi [-]

FC Křimice
V. Hinterholzinger [-] (46. J. Moravec [-] ) - J. Szedmák [-] , J. Sluka [-] , V. Kuneš [-] , J. Dytrt [-] (46. P. Havlíček [-] ) , V. Brejcha [-] , T. Pata [-] , J. Vonášek [-] , J. Šváb [-] , L. Koutek [-] (74. M. Šindelář [-] ) , O. Havlíček [-] (46. V. Sýkora [-] )

ŽK: 18. T. Roháč - 44. J. Sluka , 60. J. Šváb .
Hráči zápasu: J. Šuranský , L. Hudec .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: MIFKOVÁ Hedvika - SCHVEINERT Radek, PAPIERNÍK Tomáš.