Lukáš Hudec

Číslo hráče11
PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 TJ Dynamo Studánka
2022-2023 FK Tachov
2020-2021 FK Tachov

Zápasy v sezóně 2025-2026

Divize A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
112 (ø 56,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00)
09.08. 10:30 Milín - Tachov 6:1 (4:1) 0 0 0 0 ne
27.09. 16:30 Tachov - Soběslav 0:3 (0:0) 0 0 0 0 ne
04.10. 10:15 Povltavská FA - Tachov 2:0 (2:0) 22 68 0 0 0 ne
11.10. 16:00 Tachov - Milevsko 1:2 (0:2) 90 0 1 1 ano
15.11. 13:30 Petřín B - Tachov 1:0 (0:0) 0 0 0 0 ne

Plzeňský | Tachov | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
738 (ø 82,00) 5 (ø 0,55) 3 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
28.03. 15:00 Studánka - Chod. Planá 7:2 (6:0) 90 2 0 0 ano
04.04. 14:00 Tachov B - Studánka 3:2 (0:0) 90 0 1 0 ano
25.04. 17:00 Studánka - Ch. Újezd 4:1 (3:1) 90 0 1 0 ano
09.05. 17:00 Studánka - Bernartice 2:2 (0:2) 90 1 0 0 ano
17.08. 14:00 Tachov B - Kostelec 5:0 (2:0) 90 1 0 0 ano
06.09. 17:00 Studánka - Tachov B 2:2 (0:1) 90 1 0 0 ano
21.09. 13:30 Tachov B - Kon. Lázně 5:2 (3:2) 90 0 0 0 ano
05.10. 13:00 Tachov B - Ch. Újezd 7:0 (2:0) 62 62 0 1 0 ano
15.11. 10:30 Tachov B - Bezdružice 9:1 (4:0) 46 46 0 0 0 ano

Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
90 (ø 90,00) 5 (ø 5,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
19.04. 14:00 Studánka B - Vranov 11:1 (6:1) 90 5 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 2 112 (ø 56,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 9 738 (ø 82,00) 5 (ø 0,55) 3 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 5 (ø 5,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 24 1226 (ø 51,08) 6 (ø 0,25) 8 (ø 0,33) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 2 128 (ø 64,00) 3 (ø 1,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 3 61 (ø 20,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 8 674 (ø 84,25) 10 (ø 1,25) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 30 2592 (ø 86,40) 35 (ø 1,16) 8 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 9 (ø 0,30)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 28 2510 (ø 89,64) 43 (ø 1,53) 5 (ø 0,17) 1 (ø 0,03) 10 (ø 0,35)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 8 720 (ø 90,00) 14 (ø 1,75) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)