Jakub Szedmák
2025-2026
| Datum narození | (34 let) |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 7.3 |
Kariéra
| 2020-2021 | FC Křimice |
| 2019-2020 | TJ Slavoj Mýto |
| 2018-2019 | TJ Sušice |
| 2017-2018 | SK Klatovy 1898 |
| 2014-2015 | TJ Sušice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Divize A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 (ø 5,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.04. 17:30 | Křimice - Rokycany | 0:1 (0:1) | 5 | 85 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 01.05. 13:00 | Křimice - Hluboká | 1:2 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1475 (ø 77,63) | 3 (ø 0,15) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 17.08. 17:00 | Černice B - Křimice B | 0:3 (0:3) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 24.08. 17:30 | Křimice B - St. Plzenec B | 4:1 (0:1) | 58 | 58 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 30.08. 17:00 | Plzeň-Litice - Křimice B | 0:4 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 07.09. 17:00 | Křimice B - Smíchov B | 9:0 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.09. 17:00 | Plzeň-Letná - Křimice B | 3:3 (3:1) | 63 | 63 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 28.09. 16:30 | Křimice B - Zruč B | 8:1 (5:0) | 34 | 56 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 05.10. 16:00 | Dýšina - Křimice B | 2:4 (2:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.10. 16:00 | Křimice B - Chotíkov | 3:2 (2:1) | 28 | 62 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.10. 14:30 | Košutka B - Křimice B | 1:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.10. 14:30 | Křimice B - Lhota B | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Vochov - Křimice B | 2:1 (0:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 09.11. 15:00 | Křimice B - Slovan Plzeň | 7:4 (4:1) | 68 | 68 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 15.11. 13:30 | St. Plzenec B - Křimice B | 3:5 (1:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.03. 16:00 | Křimice B - Plzeň-Litice | 7:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.04. 16:30 | Smíchov B - Křimice B | 0:4 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.04. 16:30 | Křimice B - Plzeň-Letná | 9:0 (3:0) | 54 | 54 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 18.04. 17:00 | Roudná - Křimice B | 0:6 (0:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.04. 17:00 | Zruč B - Křimice B | 1:5 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 17:00 | Křimice B - Dýšina | 5:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.05. 17:30 | Chotíkov - Křimice B | 5:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 1 | 5 (ø 5,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 19 | 1475 (ø 77,63) | 3 (ø 0,15) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 20 | 972 (ø 48,60) | 1 (ø 0,05) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 4 (ø 0,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 26 | 1803 (ø 69,34) | 4 (ø 0,15) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 28 | 2479 (ø 88,53) | 6 (ø 0,21) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 29 | 2595 (ø 89,48) | 7 (ø 0,24) | 8 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,06) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 8 | 692 (ø 86,50) | 7 (ø 0,87) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 15 | 873 (ø 58,20) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 13 | 365 (ø 28,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.A třída | 15 | 1319 (ø 87,93) | 4 (ø 0,26) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 30 | 2051 (ø 68,36) | 2 (ø 0,06) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,06) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 15 | 1314 (ø 87,60) | 1 (ø 0,06) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 20 | 1713 (ø 85,65) | 5 (ø 0,25) | 4 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 8 | 675 (ø 84,37) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




