12.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2021-2022

--

--

Výsledek, který hře neodpovídal. Radovali se všichni Vondráčkové

19

Bělá potřebuje sbírat body kdekoliv, jelikož její pozice není vůbec dobrá. Takové starosti naopak nemá Kaznějov, který tak hraje s větší pohodou, což se v tomto utkání projevilo zejména v koncovce.

Brzký nástup domácích

Kaznějovu vyšel začátek zápasu na výbornou, už ve 12. minutě vedl 2:0, když se prosadili Jan KopačJakub Vondráček. Po druhé brance ale hra domácích uvadla a do zápasu se dostali i hosté.

Bělá se do poločasu představila několika povedenými akcemi, na jejichž konci byl v hodně případech domácí Švamberg, který chytal výborně. Hosté totiž i přes velký tlak nedokázali dostat míč do sítě a do kabin se šlo za stavu 2:0.

Klan Vondráčků skóruje

I nástup do druhé půle se Bělé povedl, ovšem z jednoho protiútoku se prosadil mladíček Martin Vondráček a když se do sedmi minut po něm trefili i Michal TichýJan Vondráček, bylo po zápase. Klan Vondráčků tak zkompletoval hattrick.

Závěr zápasu byl trochu ostřejší, a tak když v nastavení přidal šestou branku střídající Martin Polívka, rozhodčí foukl do píšťalky naposledy.

FK Bohemia Kaznějov
Vladimír Pitlík, trenér: Skvěle se nám povedlo vstup do zápasu a prvních 15 minut jsme hráli super. Vstřelili jsme dvě branky a ještě jsme dvě šance neproměnili. Bohužel po 15 minutě jsme přestali hrát a soupeř byl do konce prvního poločasu lepší. Na obou stranách bylo k vidění několik gólových šancí. Na začátku druhé půle byli hosté opět aktivnější a vytvořili si i jednu tutovku. Nám se však podařilo z rychlého protiútoku vstřelit 3. gól, první v dospělé kategorii našeho dorostence Martina Vondráčka, a ten rozhodl. Poté jsme po pěkných kombinacích dali další dvě branky a o výsledku bylo rozhodnuto. V závěru utkání se trošku začalo jiskřit, a tak rozhodčí Mokrusch po naší 6. brance utkání ukončil. Byl to velmi útočný zápas, obě mužstva si vytvořila velké množství brankový příležitostí a utkání klidně mohlo skončit 9:6.

J. Švamberg [-] - J. Vondráček [-] , A. Náhlovský [-] , J. Vondráček [-] , J. Hyneš [-] (73. J. Beránek [-] ) , J. Kopač [-] (61. V. Višnovský [-] ) , M. Tichý [-] (70. J. Kiss [-] ) , V. Vašíček [-] (70. M. Polívka [-] ) , J. Valenta [-] , D. Pojer [-] , M. Vondráček [-]