Miroslav Bořil
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | TJ Start Bělá nad Radbuzou |
| 2023-2024 | TJ Hraničář Česká Kubice |
| 2022-2023 | TJ Jiskra Třemešné |
| 2015-2016 | TJ Start Bělá nad Radbuzou |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 329 (ø 82,25) | 2 (ø 0,50) | 3 (ø 0,75) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 16:00 | Bělá - Staňkov | 0:6 (0:4) | 59 | 59 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 29.08. 13:00 | Meclov - Bělá | 5:1 (5:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.09. 16:30 | Bělá - Česká Kubice | 5:3 (3:0) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 13.09. 15:00 | Klenčí - Bělá | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 4 | 329 (ø 82,25) | 2 (ø 0,50) | 3 (ø 0,75) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 18 | 1416 (ø 78,66) | 11 (ø 0,61) | 6 (ø 0,33) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 18 | 1398 (ø 77,66) | 17 (ø 0,94) | 8 (ø 0,44) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 21 | 1641 (ø 78,14) | 28 (ø 1,33) | 5 (ø 0,23) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 15 | 1339 (ø 89,26) | 18 (ø 1,20) | 5 (ø 0,33) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 12 | 542 (ø 45,16) | 7 (ø 0,58) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 10 | 571 (ø 57,10) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 21 | 1622 (ø 77,23) | 11 (ø 0,52) | 9 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,09) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 25 | 1970 (ø 78,80) | 23 (ø 0,92) | 13 (ø 0,52) | 2 (ø 0,08) | 7 (ø 0,28) |
| Plzeňský | Pohár | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 22 | 1952 (ø 88,72) | 19 (ø 0,86) | 5 (ø 0,22) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 23 | 1971 (ø 85,69) | 9 (ø 0,39) | 4 (ø 0,17) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,08) |




