Daniel Pojer
2026-2027
| Číslo hráče | 9 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 8.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | FK Bohemia Kaznějov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 700 (ø 87,50) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Kaznějov B - Žihle | 0:6 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Manětín - Kaznějov B | 7:2 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Kaznějov B - Pernarec | 9:0 (4:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 14:00 | Tlučná B - Kaznějov B | 3:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Kaznějov B - Trnová | 9:3 (1:3) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Nýřany - Kaznějov B | 3:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Kaznějov B - Blatnice | 7:1 (4:0) | 70 | 70 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.10. 16:00 | Dolní Bělá - Kaznějov B | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 22 | 1801 (ø 81,86) | 5 (ø 0,22) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 14 | 1204 (ø 86,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 17 | 1324 (ø 77,88) | 6 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B | 14 | 1202 (ø 85,85) | 7 (ø 0,50) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 13 | 1030 (ø 79,23) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 27 | 2300 (ø 85,18) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 12 | 1006 (ø 83,83) | 4 (ø 0,33) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 9 | 441 (ø 49,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 16 | 1440 (ø 90,00) | 3 (ø 0,18) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 12 | 1003 (ø 83,58) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 9 | 755 (ø 83,88) | 3 (ø 0,33) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 24 | 1801 (ø 75,04) | 2 (ø 0,08) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 13 | 1106 (ø 85,07) | 3 (ø 0,23) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 24 | 1347 (ø 56,12) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 4 | 254 (ø 63,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




