11.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

SK Mladé doma znovu vyhrálo

14. F. Topič , 27. F. Červený , 80. V. Moudrý (p.)
18

SK Mladé tentokrát doma přivítalo Boršov nad Vltavou. Oba soupeře dělil v tabulce pouze bod a tak se dalo čekat vyrovnané utkání.

První branku vstřelil Filip Topič

Mladému se daří předevsím v domácích zápasech a znovu to potvrdilo. Ve čtrnácté minutě se prosadil krajní záložník Filip Topič 1:0. Domácímu týmu se dařil oa ještě do poločasu se prosadil Filip Červený 2:0. Do konce poločasu už žádná další branka nepadla a tak do kabin šel spokojenější domácí tým.

Domácí tým neinkasoval a připsal si tři body

Druhý poločas se snažil Boršov něco se zápasem udělat, ale narážel na dobře připravenou domácí obranu. Blížil se konec zápasu a domácím se podařilo vstřelit ještě jendu branku za přispění hostujicího Vojtěcha Moudrého, který si vstřelil vlastní branku. SK Mladé se tak výhrou dostalo před svého soupeře a má čtrnáct bodů. Boršov jich má dvanáct. V dalším kole čeká Boršov derby s Kamenným Újezdem. Mladé jede na Sedlec.