BARVA Karel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Čkyně - Strunkovice 0:3 (0:2) 13.04. 16:30 -
Třeboň - Junior 3:0 (1:0) 07.04. 10:30 -
Strunkovice - Zl. Koruna 3:2 (1:1) 29.10. 14:30 -
Týn - Mirovice 2:2 (2:0) 07.10. 16:00 -
Milevsko - Junior 4:2 (1:2) 28.09. 16:30 -
Strunkovice - Čkyně 1:0 (1:0) 17.09. 16:30 -
Borek - Prachatice 2:2 (1:2) 02.09. 10:00 -
Slavia ČB - Lišov 4:1 (0:0) 28.05. 17:00 -
Protivín - Týn 0:3 (0:2) 13.05. 15:00 -
Kovářov - Met. Tábor 1:3 (0:1) 08.05. 13:00 -
Velešín - T.Sviny B 1:3 (1:1) 02.04. 16:30 -
Lhenice - Vimperk 0:1 (0:1) 25.03. 11:30 -
Ledenice - Mladé 2:3 (2:2) 06.11. 14:00 -
Loko ČB - Lišov 5:2 (3:1) 23.10. 10:15 -
Velešín - Roudné B 1:3 (0:1) 16.10. 15:30 -
Netolice - Kaplice 1:8 (1:4) 15.10. 15:00 -
Neplachov - Třeboň B 2:1 (1:1) 09.10. 16:00 -
Ml. Vožice - Veselí 2:0 (2:0) 04.09. 17:00 -
Veselí - Slavia ČB 3:0 (3:0) 20.08. 17:00 -
Větřní - D. Dvořiště 1:4 (1:2) 18.06. 13:30 -
Bavorov - Sousedovice 1:0 (0:0) 04.06. 10:30 -
Lišov - Loko ČB 3:1 (1:0) 28.05. 17:00 -
Suchdol - Třebětice 1:1 (0:0) 14.05. 17:00 -
Sepekov - Kestřany 5:0 (2:0) 30.04. 17:00 -
Studená - Olešnice 3:1 (1:1) 23.04. 16:00 -
Dříteň - Hrdějovice 1:2 (0:2) 09.04. 16:30 -
Ml. Vožice - Kestřany 7:0 (7:0) 02.04. 16:30 -
H. Žďár - Buk 2:2 (2:1) 26.03. 10:30 -
Cehnice - Bavorov 1:0 (0:0) 06.11. 14:00 -
Hoštice - Prachatice C 3:1 (0:0) 06.11. 10:30 -
Mladé - Boršov 3:0 (2:0) 23.10. 15:30 -
Hrdějovice - T.Sviny B 2:0 (0:0) 16.10. 15:30 -
D.Bukovsko - Ledenice 2:0 (0:0) 09.10. 15:30 -
Husinec - Hoštice 2:1 (1:1) 03.10. 10:30 -
Větřní - Mladé 2:1 (1:0) 18.09. 13:00 -
Bělčice - Stachy 9:0 (5:0) 11.09. 17:00 -
Boršov - Sedlec 2:2 (1:0) 04.09. 10:00 -
Chyšky - Kestřany 10:0 (5:0) 15.08. 15:00 -
Větrovy - Chotoviny 3:0 (1:0) 14.08. 17:00 -
Met. Tábor - Lišov 2:0 (1:0) 10.10. 15:30 -
Buk - Studená 3:0 (2:0) 19.09. 13:00 -
Prachatice B - Hoštice 2:1 (0:1) 06.09. 10:30 -
Kestřany - Hoštice 3:2 (1:1) 23.08. 17:00 -
T.Sviny B - Roudné B 4:3 (1:2) 10.11. 14:00 -
Hrdějovice - Boršov 1:1 (1:0) 09.11. 14:00 -
Lomnice - Třebětice 4:0 (3:0) 26.10. 14:30 -
Hoštice - Dražejov 2:1 (1:1) 19.10. 12:00 -
Bystřice - D.Bukovsko 4:3 (3:0) 29.09. 16:00 -
Dříteň - Boršov 4:2 (2:2) 14.09. 16:30 -
Volyně - Prachatice B 3:0 (0:0) 07.09. 17:00