13.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2021-2022

--

Stará Hlína potvrdila roli favorita proti Nové Včelnici

40. P. Dolejší , 70. D. Širhal , 75. M. Benda , 80. V. Hadač , 81. M. Benda (p.) , 89. V. Hadač , 90. V. Hadač
18

Ve 13. kole Okresního přeboru zvítězila Stará Hlína nad rezervou Nové Včelnice 7:0. Domácí získali vedení už v prvním poločase díky Dolejšímu. Po pauze domácí spustili gólostroj, když vstřelili šest branek, hattrickem se blýskl starohlínský útočník Vladimír Hadač.

Jedinou branku poločasu obstaral Dolejší

V sobotu 6. 11. 2021 zavítal do areálu FK Stará Hlína k poslednímu mistrovskému utkání podzimní části sezóny, tým TJ Nová Včelnice B. Domácí vstupovali do zápasu s cílem naplno bodovat. Rezerva Nové Včelnice pojala ten zápas spíše jako „nutnost“ dohrát sezónu a udělat si žízeň na dokopnou. Od úvodního hvizdu utkání bylo zřejmé, že Stará Hlína chce rozhodnou zápas již na začátku a v poklidu získat tři body. Hosté předváděli bojovný výkon a soustředili se především na defenzivní činnost. I přes drtivou převahu Staré Hlíny se skóre utkání měnilo až ve 40. minutě, kdy se prosadil Petr Dolejší a stanovil tak poločasový výsledek 1:0 pro domácí Starou Hlínu.

Domácí vstřelili šest branek za poločas

Druhá polovina utkání se odehrávala ve stejném duchu jako první část zápasu. Stará Hlína zatlačila hosty na jejich polovinu, hosté urputně bránili, ale postupem času jim docházely síly, čehož využila Stará Hlína a postupně navyšovala vedení. Druhý gól v utkání vstřelil z pokutovéko kopu Petr Dolejší. Dále se prosadil David ŠirhalMirosalav Benda a hattrickem se blýskl hrající trenér Vladimír Hadač a tím uzavřel skóre utkání 7:0 pro domácí Starou Hlínu. FK Stará Hlína tedy končí podzimní část na šestém místě, rezerva Nové Včelnice bude na jaře bojovat o záchranu Okresního přeboru.

Autor: Vladimír Hadač

FK Stará Hlína
P. Žižka [-] - J. Hrbek [-] , M. Šauer [-] , P. Dolejší [-] , D. Širhal [-] - R. Chmátal [-] , J. Meškan [-] , M. Vonka [-] , P. Šauer [-] - P. Kodada [-] , M. Benda [-]

TJ Nová Včelnice B
M. Blažek [-] - P. Tušil [-] , J. Pudil [-] , L. Holec [-] , L. Němec [-] , M. Mojžíšek [-] , M. Neubauer [-] , F. Praus [-] , D. Brus [-] , F. Lukš [-] , J. Lukš [-]

ŽK: 41. J. Meškan , 75. M. Vonka - 17. F. Lukš , 40. M. Blažek .
Hráči zápasu: V. Hadač .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: JANÍČEK Marek - KROPÍK Milan (N), JIČÍNSKÝ Roman (N).