4.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

18

SK Včelná u Českých Budějovic
Petr Křiváček (hráč): Do zápasu jsme vstoupili na výbornou, už v 10’ minutě jsme vedli 2:0. To soupeře dá se říct vykolejilo ze hry a byl spíše frustrovaný, než aby se soustředil na fotbal. Druhy poločas už byl více vyrovnaný. Místo toho, aby nám třetí gól přinesl klid na kopačky, tak se rozjela 20ti minutová přestřelka. Za pár minut soupeř snížil, ale třígólový náskok jsme si vzali zpět. Následně jsme nepochopitelně nastavili škeble do nouzového stavu a soupeř přidal v závěru ještě dva góly. Každopádně důležité a zasloužené tři body si odvezli hráči Včelné.

TJ Sokol Lipí
J. Macháček [-] - T. Dychtl [-] , M. Svoboda [-] , D. Vondroušek [-] , T. Tengl [-] , J. Svobodný [-] , P. Kočer [-] , J. Holinka [-] , P. Boháč [-] , P. Klečka [-] , L. Kruťko [-]

J. Žemlička [-] - T. Jordán [-] , L. Krajčír [-] - D. Tondl [-] , F. Pauch [-] , P. Kladenský [-] , V. Šálek [-] , M. Jordán [-] , P. Křiváček [-] - J. Gruber [-] , O. Polanský [-]

ŽK: 40. J. Macháček , 40. T. Bakalář - 31. M. Jordán , 40. J. Gruber . ČK: 77. J. Macháček .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: STACH Josef - KAMLACH Bronislav (N), ZAJÍČEK Václav (N).